Як правильно підібрати сноуборд?

як правильно підібрати сноуборд?

Вам знадобиться
 • Магазин спортивних товарів
 • Гроші
 • Час
 • Відомості про вашому зрості і вазі
Інструкція
 • . 1

  Ще до того як Ви вирішите піти в магазин щоб оглянути асортимент товарів і вибрати відповідний варіант, Вам доведеться визначитися з тим, який стиль катання є для Вас більш кращим. Виходячи з цього, можна буде визначитися з типом дошки для сноубордингу.

 • . 2

  Існує 3 основних стилю катання: фристайл, фрірайд та карвінг. Фрістайл — самий божевільний з них, передбачає виконання різних трюків, як у повітрі, так і на снігу. Фрірайд — звичайний спуск з гір, особливість його полягає в можливості занять улюбленою справою незалежно від місцевості. Карвінг — стрімкий спуск, під час якого виконуються різкі повороти. Любителів останнього стилю часто можна зустріти на спеціально підготовлених трасах.

 • . 3

  Тепер, коли Ви визначилися зі стилем можна почати міркувати про те, як правильно підібрати сноуборд. Спортивний інвентар для фрістайлу це, так звані, твінтіп — дошки, які мають ніс і хвіст однакової довжини, що дозволяє кататися задом наперед. Моделі для фірстайла, як правило, м’які, легкі і маневрені. Дошки для фрірайду зазвичай довгі та широкі, налаштовані на їзду по м’якому, свіжому снігу. Ніс спорядження довше, ніж хвіст.

 • . 4

  Для карвінгу застосовуються вузькі, жорсткі довгі дошки з укороченим хвостом. Така конструкція дає можливість викреслювати красиві дуги. Окрім спеціалізованих існують і універсальні дошки. На них можна кататися в різних стилях. Цей варіант хороший з економічної точки зору, коли Ви не можете дозволити собі придбати кілька дощок для різних типів їзди.

 • . 5

  Якщо Ви вирішили всерйоз зайнятися спортом, то Вам потрібно знати, як підібрати сноуборд, відповідний Вашої комплекції. Цей параметр називається ростовкой і розраховується наступним чином. З числа, що представляє Ваш зростання, відніміть 15 см. Якщо Ви маєте щільне статура, то додайте до попереднього числа 5 см, в зворотному випадку відніміть 5 см. Визначте свій рівень їзди і, виходячи з цього, відніміть до 10 см ( 10 см — початківець, 5 — середній рівень). Якщо Ви вибираєте дошку для фрістайлу, відніміть від 3 до 5 см, для фрірайду — додайте 5 см. Отримане число — довжина інвентарю.

 • . 6

  Підберіть параметри дошки виходячи з таких тверджень. Дошка з великим бічним вигином менш маневрена. Чим більше площа зіткнення спорядження з поверхнею, тим важче їм управляти. Чим ширше талія дошки, тим вона більш стійка.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :