Як правильно підключити передню панель комп’ютера?

як правильно підключити передню панель комп'ютера?

Вам знадобиться
 • Корпус системного блоку
 • Материнська плата
Інструкція
 • . 1

  Як правильно підключити передню панель комп’ютера? Дуже багато купують системний блок не в зборі, а по запчастинах. І не тільки з — за того що це значно дешевше. Тут ще отримання задоволення від того що він зібраний своїми руками і має такі характеристики, які хотілося. І при складанні системника необхідно знати деякі моменти. 1. Один з них — треба знати, як правильно підключити передню панель. Від цього залежить його включення і додаткові функції, у вигляді звуку і УСБ. будь-який корпус комп’ютера має дроти з роз’ємами для підключення до материнської плати. Включення, перезавантаження, індикація роботи системника, індикатор роботи жорсткого диска.

 • . 2

  2. Як налаштувати передню панель? Не складно. Кожен роз’єм підписаний і написи відповідають материнській платі, Front panel — фронт панелі. Power SW — включення системника, Power LED — індикація роботи, HDD LED — індикатор роботи жорсткого диска, RESET SW-перезавантаження.

 • . 3

  3. А як підключити передню панель комп’ютера. не складе ніяких труднощів. Відповідність в назвах на роз’ємах проводів корпусу і на материнській платі є. Беруться разьемчікі і акуратно підключаються. В описі на материнську плату є картинка як і куди їх підключити. Не складно.

 • . 4

  4. Ще треба розглянути, як підключити передню панель usb. Зазвичай на передній панелі два роз’єми usb. Помилитися з підключенням досить складно. Ці роз’єми маю два ряди. В одному п’ять, у другому 4 гнізда. І відповідно на материнській платі п’ять і чотири штирька. Уважно дивимося і вставляємо. І в опис ілюстрація теж присутня.

 • . 5

  5. Залишилося останнє. Як підключити передню звукову панель. Вона використовується для підключення навушників і мікрофону. Дуже зручно, коли немає з зворотного боку. Роз’єм дуже схожий на usb роз’єм. Не переплутати. Так само виглядає ілюстрація в описі на материнську плату. І відповідно до них підключається. Перший раз це займає якийсь час. Все невідоме. Доводиться дивитися позначення на материнке і в технічному описі на неї. У наступні рази все дуже просто.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :