Як правильно підключити сигналізацію до поворотникам?

як правильно підключити сигналізацію до поворотникам?

Вам знадобиться
 • Сигналізація
 • Скутер
Інструкція
 • . 1

  При покупці автомобіля, щоб його не викрали, бажано відразу ж у салоні, де машина купується, замовити установку охоронної сигналізації. Це, може бути і не дасть 100%-ої гарантії від угону автотранспорту, але завдання викрадачеві ускладнить точно. Саме наявність сигналізації на автомобілі, часто викликає у злодіїв нехіть довго возитися з ним. Але якщо захотіти заощадити, то потрібно знати, як правильно підключити сигналізацію самостійно.

 • . 2

  Це можливо, якщо розбиратися в електричних схемах, мати навички роботи з паяльником і необхідний набір інструментів. Правда, доведеться витратити досить багато часу на встановлення сигналізації, оскільки доведеться розібрати всі карти дверей, та й самостійна установка додаткового обладнання коштуватиме зняття гарантії з автомобіля. Зараз «сигналки» ставлять навіть на мопеди. А як відключити сигналізацію на скутері, та й не тільки на ньому, якщо вона дала збій, і машина не заводиться?

 • . 3

  Саме для цих цілей в комплекті будь-якої охоронної системи входить кнопка з написом «VALET». Зазвичай, вона встановлюється в потаємному місці, про яке знати повинен тільки господар машини і установник сигналізації. В інструкції до «сигналке» описується, як за допомогою цієї кнопки зняти охорону вручну. Але бувають ситуації, що збій у роботі системи сигналізації дуже серйозний. У цьому випадку, потрібно знати, як перезавантажити сигналізацію.

 • . 4

  Охоронна сигналізація являє собою міні-комп’ютер, який можна перезапустити, як і звичайний персональний. Потрібно просто зняти плюсову клему з акумуляторної батареї і почекати хвилин 5. Потім, надіти клему на місце. Якщо система охорони не почала функціонувати в стандартному режимі, то можна грунтовно закріпити клему на акумуляторі. Якщо ж ні, то повторити процедуру перезавантаження ще раз. А тепер про те, як налаштувати час на сигналізації. На самому початку необхідно запрограмувати автосигналізацію. Далі вибрати функцію, необхідно натиснути на кнопці брелока стільки разів, скільки необхідно. При натисканні буде Меркано світлодіод.

 • . 5

  А буває, коли система перестає сприймати брелок. Як прив’язати брелок до сигналізації знову? Зробити це можна дуже просто. Спочатку відкрити водійські двері і зняти автомобіль з охорони вручну. Потім закрити, і відкрити замки дверей, натискаючи на кнопки на дверях. Потім, повернути ключ запалювання в робоче положення, і назад в стояночное ( 3 рази туди-сюди з інтервалом не більше 10 сек). Після цього, відкривши двері, заблокувати її 3 рази (при правильній роботі системи вона розблокує двері протягом 2-х сек). Потім, натиснути кнопку брелока (якщо є відповідь системи, то брелок прив’язаний вдало).

 • . 6

  Зараз і це не складе великої праці. Досить придбати спеціальний пристрій в магазині, наприклад, Duo Digital, яке кріпиться на моніторі комп’ютера. Цей гаджет відстежує всі рухи по монітору і передає потрібні сигнали в комп’ютер.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :