Як правильно пити алкоголь в клубі?

як правильно пити алкоголь в клубі?

Вам знадобиться
 • Клуб
 • Гроші
 • Знання про коктейлях
Інструкція
 • . 1

  В даний час основним улюбленим місцем відпочинку молоді стали нічні клуби, в які молоді люди вирушають, щоб повністю розслабитися і відпочити, завести приємних друзів, знайти супутників життя і просто весело відпочити з друзями. Вирушаючи в клуб, хочете ви цього чи ні, але вам обов’язково доведеться випивати алкогольні напої. Існує ряд правил, яких необхідно дотримуватися всім і кожному, щоб уникнути серйозних неприємностей. Будь-яка людина дуже швидко хмеліє на голодний шлунок, тому постарайтеся добре поїсти перед походом до клубу. Необхідно пам’ятати, що жирна їжа сприяє повільному всмоктуванню алкоголю в кров. Іноді можна зустріти рекомендації поїсти масла, щоб змастити стінки шлунка.

 • . 2

  Існує кілька правил, як правильно пити алкоголь. Наприклад, шампанське п’ють завжди охолодженим, для цього пляшку тримають в склянці з льодом. Шампанське наливають так, щоб воно текло вздовж стінки, так буде менше піни. Шампанське п’ють повільно, трохи потримавши його в роті, щоб повністю насолодитися його смаком.

 • . 3

  Якщо вам доведеться пити горілку, то пам’ятайте, що після міцних напоїв ні в якому разі не можна пити слабоалкогольні напої. Закуска під горілку повинна бути рясною і жирної, добре йде квашена капуста, м’ясо і солоні огірки. Горілку небажано змішувати з газованою водою, так як вуглекислий газ розносить по крові алкоголь дуже швидко. Втомлені люди п’яніють швидше, і про це необхідно пам’ятати.

 • . 4

  Коньяк багато хто вважає благородним напоєм, його п’ють зазвичай по особливих святах. Вважається, що коньяк не самий хороший вибір для дружніх посиденьок. Його також як і шампанське, необхідно набрати в рот і трохи потримати, насолоджуючись смаковим ароматом. Не рекомендується змішувати коньяк від різних виробників.

 • . 5

  Які б напої вам не довелося пити, необхідно весь час контролювати ситуацію, і після півночі не завадило б обмежувати кількість прийнятого алкоголю.

 • . 6

  У кожної молодої людини завжди виникає питання, як ходити в клуб і що можна одягати. Для молодих людей особливо різноманітності в одязі немає. А ось дівчата, звичайно, важко. При виборі одягу орієнтуйтеся, перш за все, на зручність, нехай ваші рухи ніщо не сковує. Тоді ви повністю будете почувати себе розкутими і відпочили.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :