Як правильно пити чай пуер?

як правильно пити чай пуер?

Вам знадобиться
 • Пресований чай пуер
 • Очищена вода
 • Фарфорова чашка
Інструкція
 • . 1

  Про неймовірний ефекті і чудодійні властивості чаю пуер придумано чимало легенд. Багато хто вважає, що цей дивовижний напій при правильному заварюванні і вживанні здатний справити на людину п’янкий ефект. Однак насправді властивості цього смачного і корисного напою сильно перебільшені і ніякого стародавнього секрету про заварювання і споживання чаю не існує.

 • . 2

  Завдяки вмісту тіаміну, кофеїну і ферментів, він дійсно прояснює свідомість, дарує незвичайне відчуття бадьорості та активності. Але ніяким алкогольним або наркотичним впливом він не володіє. Про те, як правильно пити чай пуер, знають справжні майстри чайної справи.

 • . 3

  Заварювати якісний чай можна від 5 до 10 разів. Для цього від м’якого пресованого брикету відламують невеликий шматочок, вагою 4 — 6 г, і, опустивши його в фарфорову чашку, заливають 150 мл гарячої води. Наполягають напій всього кілька секунд. Однак при подальшому використанні цей процес може зайняти від 20 секунд до декількох хвилин. Правильно заваривши пуер, можна відчути земляний смак напою, що віддалено нагадує чорнослив з горіхами. П’ють такий чай маленькими порціями, що дозволяє відчути солодкий післясмак напою.

 • . 4

  Найчастіше саме молодь цікавиться питанням, як правильно пити пуер. У пошуку горезвісного ефекту, вони зловживають загальними рекомендаціями і спеціально заварюють занадто міцний напій. Збираючись спробувати китайський чай вперше, не варто наполягати його довше 20 — 30 секунд. Незвичний смак напою може викликати не тільки огиду, але й запаморочення, що супроводжується нудотою. Пуер не володіє ефектом «чайного сп’яніння», але може викликати надмірну балакучість, надати розуму ясності і подарувати тілу незвичні відчуття.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :