Як правильно пити шампанське?

як правильно пити шампанське?

Вам знадобиться
 • Шампанське
 • Келихи
 • Ємність під пляшку
 • Лід
Інструкція
 • . 1

  Процес пиття будь-якого алкогольного напою, особливо такого благородного як шампанське, є свого роду мистецтвом. У першу чергу дотримання певних правил дозволяє повністю насолодитися особливостями напою і відчути його смакові якості. Якщо ви зібралися випити шампанського, то до цього потрібно готуватися заздалегідь. Пам’ятайте, що на відміну від вина або коньяку, шампанське п’ється в охолодженому вигляді, тому заздалегідь подбайте про наявність льоду, а також поставте пляшку з напоєм в холодильник за 2 — 3 години до моменту її відкриття.

 • . 2

  Сильно шампанське охолоджувати не слід, воно має бути прохолодним. Його температура повинна складати близько 12 — 16 градусів. Намагайтеся уникнути його переохолодження, а також заморозки. Якщо шампанське замерзло в морозилці, можете сміливо його викидати — воно зіпсовано.

 • . 3

  Якщо ви дійсно хочете отримати задоволення від процесу, то потрібно пам’ятати, як пити шампанське. Після того як ви відкрили пляшку, поставте її в ємність з льодом, так ви не дозволите шампанському стати теплим і на весь час застілля збережіть напій в оптимальному стані.

 • . 4

  Наливати шампанське слід на стінку келиха, а не на дно, таким чином, щоб максимально зменшити утворення піни. Може бути, це виглядає не так ефектно, але таким чином ви зберігаєте газованість напою і його смакові властивості. При бажанні в келих можна додати один або кілька шматочків льоду, що дозволить не тільки додатково охолодити шампанське, але і зробить його менш міцним, при цьому смакові якості залишаться практично незмінними.

 • . 5

  Існують певні аксіоми, як правильно пити шампанське з келиха. Напій вживається невеликими ковтками, смакуючи післясмак. Випивати келих залпом до дна за один «присід» не обов’язково, і в багатьох випадках (якщо немає відповідного тосту) просто не красиво. Взагалі великі глотки втрачають більшу частину смаку і для вживання вишуканих алкоголів не підходять. Врахуйте, що шампанське напій газований, і занадто тривале знаходження його в келиху веде до «вивітрюванню» і втрати смакових властивостей. Тому намагайтеся не цідити один келих занадто тривалий час.

 • . 6

  Якщо ви не допили пляшку, то краще зробити це в найближчі 1 — 2 дня. При тривалому зберіганні шампанське у розпочатій пляшці перетворюється на алкогольний «компот» з вельми посереднім смаком.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :