Як правильно побудувати дачу?

як правильно побудувати дачу?

Вам знадобиться
 • Земельна ділянка
 • Будівельний проект, кошторис витрат на будівництво
 • Будівельні
 • Достатня сума грошей
Інструкція
 • . 1

  Отже, ви задалися питанням «як будувати дачний будинок?». У першу чергу, вирішите — який дачний котедж ви хочете бачити на своїй ділянці? Для того, щоб скласти це подання, — необхідний проект будинку, узгодження на проект, на підведення інженерних комунікацій, на обробку і інтер’єр.

 • . 2

  Варіантів створення проекту декілька: можна скористатися готовими типовими рішеннями, можна створити проект самостійно, а потім залучити фахівців для розрахунку інженерних тонкощів, можна замовити індивідуальний проект у фахівців, які зроблять його виключно під ваші вимоги і побажання. Архітектуру, інженерні комунікації, особливості планування — все це ваша ініціатива і майстерність проектувальників. Будувати без проекту — наосліп — не потрібно!

 • . 3

  Далі — складання кошторису витрат і списку необхідних матеріалів. Тут вам теж може знадобитися допомога професіоналів-будівельників, які мають справу з ринком будматеріалів щодня і можуть підказати більш зручні, економічні і правильні рішення.

 • . 4

  Насамперед — побудуйте паркан на дачній ділянці! Він забезпечить вам збереження будівель і збережених тут же будматеріалів від вандалів і злодіїв. Пам’ятайте, що тепер ваша ділянка — це будівельний майданчик, яка за всіма правилами повинна бути відгороджена від решти місцевості!

 • . 5

  Обов’язково визначтеся з технологією будівництва і врахуйте всі можливі варіанти вигоди обраної вами технології: наскільки вона економічна, динамічна й ефективна? Ви можете поставити важкий будинок в три поверхи на стаціонарному фундаменті і перетворити його на житлову фортеця, а можете поставити легку споруду без фундаменту або підібрати собі варіант установки брусового будиночка, який зводиться з збірних конструкцій буквально за кілька днів. Все залежить від ваших цілей, можливостей і цілей, для яких будується котедж.

 • . 6

  Визначтеся обов’язково — з яких матеріалів ви хочете побудувати будинок: з каменю, цегли, дерева, пластику або фанери? Будь-який з цих матеріалів — це абсолютно індивідуальний проект, індивідуальна техніка будівництва, різний комплект будматеріалів і різні цінові програми. Крім того, переробляти в процесі будівництва проект важко і витратно.

 • . 7

  Будівництво будинку — це закладка фундаменту, проводка інженерних комунікацій, зведення стін, установка даху, вікон і дверей, оздоблювальні внутрішні роботи, роботи з інтер’єрного і ландшафтного дизайну … Чи в змозі ви самостійно подужати цей фронт будівельних операцій. Якщо ні — кличте професіоналів-підрядників! Це той випадок, коли краще заплатити, але отримати гарантований результат. Будинок, нехай навіть дачний — серйозна справа, яка не терпить дилетантської підходу!

 • . 8

  Наймати шабашників і віддати їм в руки процес закупівлі будматеріалів, будівельні та оздоблювальні роботи — це справа особиста, але передбачувана економія коштів на непрофесіоналів може обернутися великими фінансовими втратами. Намагайтеся для такої справи обзавестися надійною будівельною організацією, яка працює за договорами підряду і представляє всі документи, включаючи ліцензії на право будівництва та гарантію на проведені роботи.

 • . 9

  При завершенні будівництва обов’язково вирішите питання з внутрішньою і зовнішньою обробкою, щоб зберегти довговічність конструкції надовго, а також з охоронними системами, щоб зберегти будинок в цілості.

 • . 10

  І головне — не бійтеся труднощів і витрат! Будинок, який ви побудуєте у себе на дачній ділянці, — це моральна компенсація всіх клопоту, на які ви витратите один сезон.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :