Як правильно покласти плінтус?

як правильно покласти плінтус?

Вам знадобиться
 • Приміщення з покладеним покриттям підлоги
 • Набір плінтусів для установки
 • Деякі знання з укладання плінтусів
 • Будівельні інструменти
Інструкція
 • . 1

  Отже, укладання плінтуса — це завершальний етап настилу підлоги. Планується кріпить і фіксує підлогове покриття, забезпечуючи також плавний перехід до стіни. Крім того, плінтус нерідко виконує ще і декоративну функцію — приховує численні технічні комунікації: електропровідні кабелі, телефонні дроти, телевізійний кабель і т. д. Тобто, плінтус завершує створення привабливого зовнішнього вигляду інтер’єру і робить експлуатацію приміщення безпечною.

 • . 2

  Вибір матеріалу плінтусів — це ваш особистий смак та уподобання. Будівельний ринок сьогодні пропонує плінтуси з різних матеріалів — дерево, пластик, м’які плінтуси і т. д. Кожен з цих видів плінтусів призначений для конкретного використання за призначенням і для різних типів підлогового покриття. Плінтуси з різних матеріалів мають різні властивості, використовуються для фіксації різних покриттів і по різному встановлюються!

 • . 3

  Дерев’яний плінтус — це традиційний елемент декору, який використовували в усі часи. Його достоїнства: натуральний, довговічний і міцний матеріал, який при належній обробці і фарбуванні буде виглядати багато і акуратно. Має і ряд недоліків: боїться вологи і вимагає хорошої обробки, з часом — фарба тріскається і плінтусу необхідно оновлення. Крім того, володіючи жорсткістю, такий плінтус складно встановлюється на нерівні стіни і підлогу.

 • . 4

  Планується легко встановлюється на дерев’яне, паркетне або ламіноване покриття, фіксується за допомогою цвяхів і саморізів або просто приклеюється до стіни. Планується грунтується, фарбується, потім стики плінтусів рівняються під кутом 45 градусів. Потім плінтус кріпиться до підлоги саморізами або цвяхами. Дерев’яний плінтус може також приклеюється до стіни.

 • . 5

  Пластиковий плінтус — сучасний елемент декору, що не боїться вологи, не вимагає фарбування, що не піддається корозії і гниття, завжди зберігає свою форму. Однак він не дуже міцний, а значить, недовговічний і вимагає ідеально рівних стін для кріплення. Встановлюється на ковролін або лінолеум, вмонтовується прихованим чином за допомогою кріпильних каналів на тильній стороні.

 • . 6

  Пластиковий плінтус з обрізаними під 45 градусів краями прикручується саморізами до стіни, потім на нього надівається кришка. У приміщеннях, де плінтус встановлюється на керамічну плитку, його можна кріпити саморізами або дюбелями. Отвори під кріплення краще просвердлити дрилем, щоб не пошкодити плитку. На стиках встановлюються куточки або заглушки.

 • . 7

  Плінтуси з МДФ — останнє слово в будівельних матеріалах! Такі плінтуси використовуються для фіксації лінолеумних або ламінатних покриттів, можуть застосовуватися для завершальній обробки стін плитами МДФ. Перевагами плінтусів МДФ можна вважати низьку ціну, високу вологостійкість і хорошу стійкість до забруднень, сонячних променів і пилу, зручність при заміні. Однак вони мають невисоку міцність і легко можуть пошкоджуватися. Кріпляться звичайно на рівні стіни скобами-гачками. Зрізи на кінцях закриваються пластиковими заглушками і куточками.

 • . 8

  Знаючи, як правильно покласти плінтус ви завжди зможете зробити частину ремонту будинку самостійно. Вдалого завершення ремонту!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :