Як правильно покласти утеплювач?

як правильно покласти утеплювач?

Вам знадобиться
 • Елементарні знання по теплопровідності матеріалів та використання утеплювачів
 • Наявність різних матеріалів утеплювачів для ремонту
 • Прісутстсвіе професійних фахівців з утеплення будівельних конструкцій
Інструкція
 • . 1

  Єдиний варіант утеплення будинку зсередини, який буде розумним, — це утеплення внутрішніх стін деревом або вагонкою, яка не тільки збільшить теплопровідність стін, але також підвищить їх опірність вологості і поліпшить зовнішній вигляд приміщень. Для цього утеплювальний шар поміщають в змонтованому каркасі, який укріплений на стіні. Поверх теплоізоляції викладається плівкова або мембранна пароізоляція, а потім до каркаса кріпляться декоративні дерев’яні планки. Між ними і пароізоляцією повинен бути збережений мінімальний сантиметровий повітряний зазор, який буде охороняти дерево від утворення конденсату.

 • . 2

  Всі інші варіанти утеплення стін проводяться за допомогою традиційних утеплювачів: манераловатной плити або пенополистерола, які чудово підходять як для внутрішнього утеплення, так і для зовнішнього. Товщина утеплювальних шарів визначається, при цьому, виходячи з проектних характеристик самих стін — їх природної теплопровідності і паронепроникності.

 • . 3

  Утеплення мінеральною ватою — це традиційна технологія утеплення, яка застосовується в будівництві вже кілька десятиліть. В основі мінеральної вати — кремнезем і базальт, оброблені спеціальними водостійкими складами. Вона досить екологічна, має хорошу паронепроникливість і низький коефіцієнт водопоглинання. Випускається вата зазвичай у вигляді твердих плит ( 100 х 60 см, товщина 5 — 10 см, щільність до 150 кг / м 3), або у вигляді матів, які згортаються в рулони (довжина 2 — 9 м, ширина 50 — 120 см і товщина до 22 см). Плити з мінеральної вати можу бути простими і ламелевая (з перпендикулярним розташуванням волокон).

 • . 4

  Для утеплення бетонних стін краще використовувати двошарову мінеральну вату, яка має одну м’яку сторону, іншу жорстку. М’яка поверхня ватною плити щільно прилягає до нерівностей стіни і заповнює їх собою.

 • . 5

  ламелевая плити використовуються для утеплення нерівних стін і стін з цегли. Звичайна товщина ватного утеплювача — не менше десяти сантиметрів. Для утеплення укосів вікон і дверей можна використовувати плиту більш тонку. При внутрішньому утепленні мінеральною ватою спочатку зводиться внутрішня стінка з керамічного блоку, потім у стіну забиваються спеціальні анкери, на які насаджуються мінерало-ватні плити. Їх фіксують спеціальними зажимами, а потім зверху починають ставити цегляну кладку, зберігаючи невеликий зазор між цеглою. У разі зовнішнього утеплення в цегляну стіну вганяють анкери, кріплять плити з мінеральної вати, потім — армуючої сітки. Зверху ставиться штукатурка, яка покривається фасадними фарбами.

 • . 6

  Утеплення пінополістиролом — це сучасна технологія утеплення стін легким, пористим матеріалом, що має низьку водопоглощаемость і відмінну теплоізоляцію. Цей недорогий матеріал легко обробляється і прекрасно встановлюється на стіни. Кращі якості пінополістиролу залежать від його щільності — чим вона більше, тим нижче його теплопровідність. Проте матеріал володіє не дуже хорошою паронепроникністю, досить горючий і привертає домашніх гризунів, здатний служити не довше 30 років. Тому пінополістирол необхідно обов’язково штукатурити або фарбувати, якщо він зовні, і обов’язково облицьовувати цеглою, якщо він встановлюється всередині. В іншому випадку, він починає швидко розсипатися і виходити з ладу, порушуючи теплопровідність стін. Основна сфера застосування піенополістірола — зовнішнє утеплення стін, що дозволяє швидко замінити зіпсовані часом плити на нові.

 • . 7

  Утеплення пінополістиролом виробляють, приклеюючи плити до стіни розчином, кріплять анкерами і металевими куточками. Місця стиків кріплять монтажною стрічкою. Після цього стіна покривається штукатуркою.

 • . 8

  Головне пам’ятати, що на утеплювачі краще не економити, так як втрати тепла в будинку обов’язково відіб’ються на фінансових витратах ан опалення. Якісний утеплювач здатний заощадити вам пристойні гроші і зберегти в будинку дорогоцінне тепло і нормальну вологість, яка необхідна для підтримки затишку і комфорту!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :