Як правильно посадити півонії навесні на дачі?

як правильно посадити півонії навесні на дачі?

Вам знадобиться
 • Саджанець півонії
 • Органічні добрива
 • Лопата
Інструкція
 • . 1

  Існує більше 6000 сортів півоній і звичайно, буде непросто вибрати саме свій. Все ж, як правильно посадити піони? Навесні, коли вибір зроблено, важливо зупиниться на досить добре освітленому місці для посадки, адже квітка цей светолюбив. Нехай поруч не буде ні стін будівель, ні високих дерев, здатних надовго позбавити рослина сонця. Відстань між кущами має бути не менше одного метра, щоб рослина могла розростися. Посадкова яма — не менше 60-ти сантиметрів, адже розростатися кореневище буде в межах обробленої землі. Підготовлену яму заповнюють перепріла органікою і листової землею з додаванням деревної золи або мінеральних добрив.

 • . 2

  Верхній же шар, в якому будуть знаходиться кореневища, просто заповнюють землею. У зволоженості грунту краще дотримуватися золотої середини. Рослина не чекає щогодинних поливів але також не потребує створення посухи. Взагалі, намагаючись розібратися як садити півонії навесні, важливо відзначити, що робиться це тільки в разі крайньої необхідності, адже оптимальне для цього час все ж наприкінці серпня — початку вересня. Якщо все ж терпіння не вистачає або в силу інших обставин потрібно зрозуміти як пересадити півонії навесні, слід дотримуватися нехитрих рекомендацій: 1. При пересадці особливо обережно поводяться з кореневою системою. У півоній вона вкрай ніжна. 2. Для очищення кореневища від землі можна використовувати несильно струмінь води. 3. Кущ не в якому разі не можна кидати на землю. Звертатися з ним потрібно немов з дитиною на руках.

 • . 3

  Після того, як кущ посаджений, можна перейти до наступного етапу. Тепер, треба розібратися, як вирощувати півонії. Основний догляд за рослиною полягатиме в регулярних прополка, поливі і розпушуванні грунту. Як говорилося вище, при цьому важливо знати міру. У посушливу погоду необхідно простежити, щоб вологою стала вся грунт, в якій розташована коренева система. Для більшого куща півонії, часом, потрібно до двох відер з водою.

 • . 4

  Щоб не доводилося бігати до фахівця з питанням: «як зберегти піони», краще відразу ознайомитися з наступною інформацією: 1. При поливі воду направляють прямо під сама рослина, намагаючись не зачіпати листя, щоб не допустити розвитку грибкових захворювань. 2. У першу половину літа можна підгодовувати рослини органічними і мінеральними добривами постійно чергуючи їх. 3. У період бутонізації квітам півоній бажано встановити опори з метою підтримки найбільш великих гілок і бутонів. 4. Деякі садівники спеціально в перебігу перших двох років видаляють бутони, щоб стимулювати зростання юного рослини. Дотримуючись ці прості поради, півонії будуть радувати око жоден рік. Важливо лише пам’ятати, що рослини, так само як люди, тягнуться до дбайливим рукам.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :