Як правильно посадити півонії: покрокова інструкція

як правильно посадити півонії: покрокова інструкція

Вам знадобиться
 • Вила
 • Бульби півонії
 • Перегній
 • Суперфосфат
Інструкція
 • . 1

  При правильній посадці і догляді за півоніями, вони можуть рости в одному місці тривалий кількість років. Найкращим часом для його посадки вважається серпень місяць або початок вересня. Це пов’язано з тим, що у квітки настає період спокою. Якщо ви помітили, що півонії стали гірше цвісти, потрібно подбати про те, щоб їх пересадити. Це буде помітно по стоншеним стеблах і по подрібненим квітам. Розглянемо, як правильно посадити півонія. Яма для нього повинна бути місткою, порядку 60 — 70 см. глибиною і 60 см. у діаметрі. Під час посадки потрібно корінь, звідки походить кущіння, заглибити на 4 сантиметри. В іншому випадку нирки можуть загинути, а якщо корінь втопити в землю глибше, нирки можуть зіпрівати. Відрізок слід посадити трохи похило і потрібно поставити дренаж, тому що півонія не переносить застою води і може загинути.

 • . 2

  Якщо ви вирішили посадити півонія навесні, потрібно це зробити до настання теплої погоди. Залежно від погодних умов, це можна зробити в квітні або травні. Перед тим, як посадити півонії навесні, потрібно підготувати для них хороші ями і не забути про дренаж, особливо якщо місце, в якому ви збираєтеся робити посадку сире. Як дренаж можна використовувати щебінь. В яму бажано додати перегній, змішаний з суперфосфатом. Після цього яму засипають землею, не забуваючи про те, що оченята повинні знаходиться не більше ніж на 4 — 5 см. від поверхні землі. Якщо з’являться квіти, їх слід обірвати, для того, щоб зміцнилися коріння.

 • . 3

  Пересаджувати півонії можна в квітні або травні. Перед тим, як пересадити півонії, потрібно викопати яму і насипати в неї поживний грунт, вона повинна бути рихлою. Свіжі органічні речовини додавати не рекомендується. Краще додати компост або мінеральні добрива. Пересаджувати потрібно дуже акуратно, тому що навесні коріння дуже крихкі і можуть обламатися. Обламані коріння, у місцях зрізу, обробляють за допомогою деревного вугілля. Але краще пересаджувати півонії восени. В яму можна крім перегною додати трохи залізного купоросу і суміш торфу. Обережно викопавши коріння, слід їх залишити на пару годин в тіні, вони буде менше схильні ломці. При викопуванні краще використовувати вила. Підгнилі ділянки кореня потрібно видалити, а потім бажано його помістити в слабкий розчин марганцівки, зробивши, таким чином, дезінфекцію. Після цього піон потрібно посадити в яму і присипати його землею.

 • . 4

  Розглянемо, як доглядати за півоніями. Процес цей не складний і багато часу не займе. Навесні слід приготувати слабкий розчин марганцю і поливати його під кущі. Завдяки йому коріння краще зміцняться, а грунт Продезінфікуйте, тим самим охоронить півонія від захворювання. Для того щоб рослина краще росло, рекомендується кілька разів на рік робити підгодівлю. При зростанні втечі це потрібно зробити розчином аміачної селітри. Коли з’являться бутони і квіти застосовують мінеральні добрива. Коли закінчиться цвітіння, роблять розчин з суперфосфату і калійної солі. Восени пагони, які зів’яли, рекомендується зрізати і під кожен кущик можна насипати деревну золу і кісткову муку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :