Як правильно посміхатися на фото?

як правильно посміхатися на фото?

Вам знадобиться
 • Дзеркало
 • Пальці
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Встаньте перед дзеркалом, щоб бачити себе. До губ піднесіть палець, але не торкайтеся, відстань повинна бути не менше двох сантиметрів. Намагайтеся дотягнутися губами до свого пальця, витягаючи їх, докладайте максимум зусиль. Доторкнутися до пальця ви не зможете, але зміст вправу у тому, щоб змусити працювати м’язи губ. Витягаючи губи, відкривайте рот, і відразу ж щільно змикає. Губи постійно повинні бути витягнуті, що не розслабляйтеся.

 • . 2

  Потім розслабте м’язи губ та обличчя, але не більше ніж 5 — 10 секунд. А потім ще раз повторюйте вправу, і так 5 раз поспіль. Потім витягніть губи, як робили в першій вправі. Складіть їх у трубочку і поводите з боку в бік. Потім розслабтеся. Дане вправу потрібно виконувати 5 раз, як і перше. Покличте знайомого, щоб він оцінив ваші старання і теж набрався навичок, про те, як правильно посміхатися на фото. Зімкніть щільно губи, витягніть їх і окресліть ними в повітрі вісімку. Робіть це максимально правильно. Це вправу повторюйте не менше п’яти разів.

 • . 3

  Далі висуньте мову, не варто це робити сильно, вистачить зовсім небагато. Обхопіть його своїми губами і зафіксуйте на кілька секунд. Якщо втомилися, розслабтеся. Ця вправа, як і решта потрібно повторити п’ять разів. Ви вже втомилися, але здаватися не можна, продовжуємо вправи. Відкрийте рот, витягніть губи і складіть їх в трубочку. Тримайте такий стан кілька секунд, потім різко зробіть видих, уявіть перед собою свічку, яку вам потрібно задути з першого разу. Дана вправа більше трьох разів повторювати, потреби немає.

 • . 4

  Наступним етапом у тренуваннях, як правильно посміхатися на фото буде вправа, пов’язане з легкими, добре, якщо вони у вас сильні, і ви не курите. Наберіть в легені максимально повітря, затримайте. Потім видихніть різко через рот, щільно стиснувши при цьому губи. Ви повинні відчути сильну напругу всіх м’язів щік, так як саме вони беруть участь в красивій і правильної усмішці.

 • . 5

  Наше наступне вправу схоже на попереднє, але в ньому працюють ще й м’язи губ. Зробіть сильний вдих, надійти щоки і випускайте повітря так, щоб ваші губи відчули вібрацію. Не бійтеся цього вправи, на практиці воно виходить з першого разу. І останнім етапом розтягніть широку посмішку, нехай це буде виглядати не природно, зате допоможе вам натренувати м’язи губ перед фотосесією. Завдяки всім вищевказаним правилам, ви навчитеся правильно посміхатися на фото.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :