Як правильно приготувати суміш дитині?

як правильно приготувати суміш дитині ?

Вам знадобиться
 • Пляшка для годування
 • Суха суміш
Інструкція
 • . 1

  У перший час готувати дитячу суміш буде досить важко, але з часом це стане цілком звичною справою. Буквально через два-три годування, приготування молочної суміші для немовляти буде здаватися самим простим заняттям, до того ж, при бажанні, можна купувати в магазині вже готову суміш або дитяче молоко, яке розфасовано по окремих пакетах і призначене тільки на одне годування. Однак, кожній молодій мамі варто знати, як правильно приготувати суміш для немовляти.

 • . 2

  Для початку необхідно ретельно підготуватися до розведення дитячої суміш — важливо переконатися, що під рукою знаходиться все необхідне — пляшка для годування, соска, ковпачок, кільце-фіксатор, при цьому всі речі повинні бути простерилізовані. Потім треба ретельно вимити руки і витерти насухо. Знаючи як приготувати гавайську суміш, не повинно виникнути жодних проблеми під час приготування дитячої молочної суміші.

 • . 3

  Важливо пам’ятати про те, що для кожного годування необхідно готувати свіжу суміш, також треба дотримувати правильні пропорції використання сухого порошку і води. У тому випадку, якщо суміш буде дуже рідкою, малюк може залишитися голодним, і не буде відбуватися збільшення у вазі. А надто густа суміш може призвести до того, що у дитини виникне сильне зневоднення і з’явиться спрага, в результаті регулярне вживання густої суміші може викликати захворювання шлунково-кишкового тракту. Саме тому кожній мамі треба знати не тільки, як приготувати мексиканську суміш, але й правила приготування дитячої молочної суміші.

 • . 4

  Чайник наповнюється свіжою водою, потім вона доводиться до кипіння і залишається на час, поки злегка не охолоне. Важливо стежити потім, щоб температура води була такою ж, як вказано на упаковці сухої суміші. Також на упаковці вказується точне співвідношення кількості суміші і води. У пляшечку наливається необхідний обсяг води, при цьому вода наливається перший і тільки потім насипається порошок, інакше є ризик порушити співвідношення компонентів, через що суміш стане дуже густою. Важливо знати, як проявляється алергія на суміш у грудних дітей, так як не всі продукти підходять для малюків і можуть спровокувати сильну алергію.

 • . 5

  Відлічується точну кількість мірних ложечок сухого порошку (мірна ложка йде в комплекті з сумішшю). Потім пляшечка щільно закривається кришкою і гарненько струшується, поки порошок повністю не розчиниться. Перш ніж починати годувати дитину, треба перевірити температуру суміші — на внутрішню сторону зап’ястя капнути трохи суміші, у разі необхідності, суміш можна злегка остудити. Також варто знати кожній мамі і як приготувати овочеву суміш, оскільки незабаром необхідно буде починати перший прикорм.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :