Як правильно робити еротичний масаж?

як правильно робити еротичний масаж ?

Вам знадобиться
 • Спеціальний крем для масажу
 • Масажне масло
 • Ніжні дотики рук
 • Знання ерогенних зон партнера
 • Фантазія і винахідливість
 • Експерементірованіе
Інструкція
 • . 1

  Поняття «еротичний масаж» багато витлумачують невірно. Більшість думає, що це своєрідний перехід безпосередньо до статевого акту, але це не так. Метою еротичного масажу не є завдання урізноманітнити сексуальне життя партнерів. Еротичний масаж — НЕ прелюдія перед сексом. Це спосіб пізнати тіло партнера, допомогти йому розслабитися і забути про різні стресах і неврозах повсякденного життя. Еротичний масаж — це один із способів показати коханому свої почуття, дати йому зрозуміти як людина цінує і любить його. Звичайний масаж спрямований на розігрівання окремих частин тіла і, тим самим, сприяє розслабленню і позитивному впливу на внутрішні органи. Еротичний масаж виконує всі ті ж самі функції.

 • . 2

  Ні для кого не секрет, що сексуальне життя має велике значення в житті людини. Якщо в цьому плані у нього все добре, то по життю він йде впевненіше і легше. Еротичний масаж сприяє полегшенню життя. Кожному буде корисно знати, як робити інтимний масаж. Необхідно враховувати всі тонкощі даного виду масажу. Правильне вплив на різні куточки тіла дозволяють дарувати своєму партнеру насолоду. Також все залежить від інтенсивності рухів. Наприклад, якщо необхідно допомогти розслабиться людині, то рухи повинні бути плавними, повільними, що не спішними і ласкавими. Якщо ж трохи підсилити натиск і прискорити руху, то такий масаж буде тонко натякати на бажання наслідків. Партнер, вловивши настрій, буде готовий до подальших дій і з нетерпінням стане очікувати, смакуючи їх.

 • . 3

  Для того щоб зробити еротичний масаж, необхідно починати з звичайних погладжувань і розтирань. Такі рухи допомагають відволіктися від реальності і призводять м’язи в розслаблений стан. Такі рухи дуже корисні для кровообігу. Подібний еротичний масаж матиме нотки оздоровчого масажу. Погладжування найкраще застосовувати як на початку масажі, так і в його кінці. Не варто забувати про те, що різні рухи підходять лише для якоїсь певної частини тіла. Наприклад, інтенсивні погладжування в області спини і ніг ніяк не матиме такого ж ефекту в більш чутливих точках. Якщо це переплутати, то сеанс масажу перетвориться на справжнє катування для партнера і викличе у нього негативні емоції. Позитивною стороною еротичного масажу є пізнання тіла партнера.

 • . 4

  Найчастіше люди соромляться своїх недосконалих тіл і всіляко намагаються уникнути подібної процедури. Інтимний масаж допомагає розкріпачитися як морально, так і фізично. Йдуть на другий план всі комплекси і недомовленість. З’являється можливість вивчення всіх особливостей тіла партнера. Чим менше людина думає про свої недоліки, тим рідше їх помічають інші. Під час звичайного дотику, людина зачіпає нервові закінчення і тіло відгукується на цей заклик. Коли такі дотики відбуваються під час інтимного масажу, то тіло партнера реагує в два рази сильніше. Саме ці відчуття є головною метою еротичного масажу. Під час масажу необхідно контролювати силу натискання пальців і долонь. Не варто розмовляти або всіляко відволікатися під час проведення процедури.

 • . 5

  Необхідно дати повністю розслабиться своєму партнерові. Не варто щоразу питати про її відчуття. Подібні питання не дають сконцентруватися. Реакція особи буде сигналом для масажиста. Як робити еротичний масаж і доставити максимальне задоволення? Для кращого ефекту найкраще користуватися спеціальними кремами і маслами для масажу. Вони приємно пахнуть і допомагають розслабити м’язи ще більше, ніж при «сухому» масажі. Починати робити масаж найкраще з ніг, рук або спини. Не дарма масаж ступень ніг вважається найбільш приємним серед всіх інших. Почати можна з нього. П’яти — це одна з найбільш ерогенних зон, але слід враховувати, що багато дуже бояться лоскоту. Особливу увагу можна приділити пальцях як рук, так і ніг.

 • . 6

  Масаж спини повинен починатися досить ніжно. З легких погладжувань і розтирань. З часом можна збільшити навантаження і прискорити руху. Але не варто переборщувати. Еротичний масаж не повинен перетворитися на катування. Також не потрібно весь час робити ніжні погладжування. Вони можуть швидко приспати партнера. Для еротичного масажу підходить вислів — метод батога і пряника. Ніжні розтирання необхідно чергувати з інтенсивними натисканнями на більш чутливі точки. Оскільки йдеться про еротичний масаж, то краще всього чергувати рухи рук з поцілунками. Ерогенними зонами вважаються області мочок, шиї, і місце трохи вище куприка на спині. Нехай руху будуть непередбачувані — це додасть гостроти відчуттів. Не варто забувати про індивідуальні пристрастях будь-якого партнера.

 • . 7

  У кожного чоловіка в області пупка, трохи нижче, існує спеціальна ерогенна точка. Натискаючи на неї можна побачити цікаву реакцію тіла. Завданням еротичного масажу є не пещення геніталій людини. Тоді сенс масажу втрачається і залишається лише прелюдія до звичайного статевого акту. Зазвичай вона триває зовсім недовго. Якщо необхідно продовжити час, то краще всього цю зону зачіпати якомога пізніше, адже на тілі існує ще дуже велика кількість місць, які можуть принести насолоду партнерові. Еротичний масаж полягає в експериментах. Заїжджена програма швидко набридає і не приносить бажаних результатів. Необхідно бути в цій справі винахідливим, тоді еротичний масаж принесе свої позитивні результати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :