Як правильно робити лімфодренажний масаж очей?

як правильно робити лімфодренажний масаж очей?

Вам знадобиться
 • Очищуючий засіб
 • Крем або масло для області навколо очей
 • Гаряча та холодна вода
Інструкція
 • . 1

  Для початку потрібно зрозуміти, для чого потрібен даний вид масажу. Отже, він допомагає клітинам позбутися непотрібних складових, продуктів розпаду, різних токсинів і міжклітинної рідини. Лімфодренажний масаж дуже корисний. Після нього шкіра виглядає набагато більш здоровою. Масажувати таким чином можна і шкіру навколо очей для зняття набряків. Далі хотілося б розповісти про цей вид масажу більш докладно.

 • . 2

  Дуже важливо, щоб лімфодренажний масаж навколо очей виконувався правильно. Ніхто не впорається з цим завданням краще фахівця в даній області. Але також даний масаж можна зробити і в домашніх умовах. Це зовсім не складно. Дуже важливо, що лімфодренажний масаж можна робити тільки після очищення шкіри навколо очей. Робити це потрібно за допомогою спеціальних очищувальних засобів: тоніка, гелю або пінки.

 • . 3

  Далі можна починати робити масаж. Робиться він не тільки на нижню, а й на верхню повіку. Отже, як правильно робити масаж очей. Для початку на кінчики пальців потрібно нанести спеціальний нежирний крем або масло, наприклад, з виноградних кісточок. Далі дуже обережно розподіліть крем або масло навколо очей. Тепер можна починати саму процедуру масажу.

 • . 4

  Робити його потрібно подушечками середніх і вказівних пальців, одночасно з обох сторін, тобто навколо очей одночасно лівою і правою руками. Напрямок масажу: спочатку від зовнішнього куточка ока до внутрішнього, а потім ці ж дії, але в зворотному напрямку. Натискання подушечками пальців повинні бути дуже слабенькими, так шкіра в цій області дуже ніжна.

 • . 5

  Далі ще раз акуратно наносимо той же самий крем або масло. Акуратно придавлюємо шкіру нижньої повіки за допомогою чотирьох пальців, розташовуючи їх в один ряд, і тримаємо їх у такому положенні близько 5 секунд. Потім повторюємо ту саму процедуру, але для верхньої повіки. Потім легенько торохкаємо шкіру навколо очей подушечками пальців. Робити це треба дуже-дуже швидко.

 • . 6

  Розгладжуємо особа по лініях натягу. Завдяки такому масажу особи відтік рідини по лімфатичних вузлах буде активізований. Робимо це не менш 5 хвилин. Також відмінною лімфодренажної процедурою є контрастний душ, який також поширюється і на обличчя і область навколо очей. Спочатку тримаємо обличчя під холодною водою протягом 10 — 15 секунд, потім 20 секунд під теплою водою. Поперемінно продовжуємо цю процедуру не менше 3 хвилин. Це дуже корисно для обличчя і позитивно відбитися на Вашому зовнішньому вигляді.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :