Як правильно робити масаж очей при глаукомі?

як правильно робити масаж очей при глаукомі?

Вам знадобиться
 • Комфортне місце для вправ
 • Неяскраве освітлення
 • Тиша
Інструкція
 • . 1

  Почніть процедуру з погладжують рухів — починаючи від центру лоба, і, закінчуй біля скронь. Потім подушечками пальців рук розтирайте скроневі області. При цьому не слід докладати велику силу, нехай рух ваших пальців буде невимушеним. Розпочніть легким постукує рухам. Подушечками пальців поколачивающими всю поверхню лобової частини протягом приблизно півтора хвилин. Намагайтеся не вдаватися до надмірних зусиллям. Ваше завдання полягає лише в тому, щоб забезпечити приплив крові в район чола, а відповідно і до очних яблук.

 • . 2

  Кілька раз міцно примружтеся на три-п’ять секунд. Масаж очей при глаукомі обов’язково повинен включати цю вправу, адже воно дозволяє розслабити втомлені до вечора очні м’язи і нормалізувати кровообіг. Моргніть очима в швидкому темпі протягом пари хвилин. Таке тренування, як і в попередньому випадку, дозволяє підсилити кровотік.

 • . 3

  Виконайте комплексне вправу: дві секунди дивіться удалину, потім помістіть перед собою власний вказівний палець, переведіть і на чотири секунди затримайте погляд на його кінчику. Після цього опустіть погляд і постарайтеся розслабити всі очні м’язи. У такому стані пробудьте пару секунд. Дана процедура знімає стомленість очей.

 • . 4

  Прикрийте повіки і подушечками пальців акуратно помасажуйте їх протягом хвилини. Тим самим ви розслабити м’язи і підсилите кровопостачання. Не розплющуючи очі, подушечками пальців зробіть легке натискання на них. В результаті внутриглазная рідина почне вільніше циркулювати. Виконуючи вправу, ні в якому разі не використовуйте зайву силу. Не забувайте, що це головна умова того, як правильно робити масаж очей.

 • . 5

  По черзі переводите погляд вліво, потім вправо по десять-дванадцять разів. Дії виконуйте повільно, зосереджено й повноцінно. Зробите кругові рухи очима спочатку в напрямку годинникової стрілки, потім у зворотний бік. Також намагайтеся здійснювати кожен рух без поспіху з усією ретельністю і уважністю. На завершальному етапі ще раз акуратно помасажуйте повіки подушечками пальців, потім розслабте м’язи очей і затримайте їх в такому стані на кілька секунд.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :