Як правильно робити масаж шиї?

як правильно робити масаж шиї?

Вам знадобиться
 • Масажний крем
 • Масажний стіл
 • Розслаблююча музика
 • Чистий проточна вода
Інструкція
 • . 1

  Виконання масажу шиї починається з задньої частини, для цього використовують прийом погладжування обома руками. Притиснувши щільно долоні, рухають їх у напрямку зверху вниз, досягаючи плечових суглобів, після чого виконують вижимання, використовуючи ребро долоні і бугор великого пальця.

 • . 2

  У процесі масажу шиї основним використовуваним прийомом є розминка, його проводять за допомогою подушечок чотирьох пальців однієї руки, придавлюючи м’язову тканину до кісток з одночасним зміщенням в сторону. Розминка починається в області потиличної кістки і виконується по напрямку до лопаток вниз, з кожної зі сторін по п’ять разів. Слідом за цим роблять погладжування, після чого повертаються до розминання.

 • . 3

  Ось як зробити масаж шиї в повному обсязі, для цього виконується погладжування трапецієвидних м’язів, починаючи від вуха і просуваючись до плечових суглобів. Ця дія завершується вижиманням, що має на увазі загарбання м’язів усіма подушечками пальців і зміщення їх в сторони. Розтирання здійснюється круговими рухами, для цього використовують чотири пальці однієї руки, направляючи рух від одного вуха до іншого уздовж потиличної кістки.

 • . 4

  Такі ж рухи виконуються зверху вниз уздовж хребців шиї. Завершення масажу задньої частини увазі виконання погладжування. Передня шийна поверхню масажується поперемінним погладжуванням кистями рук, в напрямку від ключиці до підборіддя. Особливий акцент треба робити на ніжність дотиків, не варто зрушувати або розтягувати шкіру.

 • . 5

  Ось як правильно робити масаж шиї спереду, основним прийомом тут служить кругову розминку ключично-грудино-соскоподібного м’яза, це робиться чотирма подушечками пальців, від вушної мочки по напрямку вниз до грудини виконуючи рух по передньо шийної поверхні. Прийом розтирання виконується навколо даної м’язи і за вухом, він чергується з разминанием і погладжуванням.

 • . 6

  Слідом за цим переходять до масажу підборіддя, він Погладжуй тильними сторонами кистей в напрямку вух від середньої лінії. Кожній з рук з її боку робляться руху в напрямку від верхнього щелепного краю до горла. Також тильними сторонами кистей проводиться розминка, при цьому пальці слід притискати до підборіддя і за допомогою кругових рухів зміщувати шкіру в сторони. Завершується масаж шиї погладжуванням.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :