Як правильно робити масаж від зморшок навколо очей?

як правильно робити масаж від зморшок навколо очей?

Вам знадобиться
 • Оливкова олія
 • Терпіння і акуратність
 • Самодисципліна
 • Крем для шкіри навколо очей
 • Невелике дзеркало
Інструкція
 • . 1

  Для запобігання зморшок навколо очей необхідно постійно стежити за виразом свого обличчя. Не рекомендується кривитися і жмуритися. Для контролю за цим ви можете носити з собою маленьке дзеркальце. Перед початком сеансу масажу рекомендується підготувати шкіру. Для цього необхідно нанести на шкіру в області очей легкий крем, наносити який потрібно точковими рухами. Якщо крем просто розмазувати по шкірі, то можна легко розтягнути її, тим самим викликаючи появу нових небажаних зморшок.

 • . 2

  Провідні косметологи рекомендують вибирати спосіб масажу залежно від віку. Так, жінкам старше 25 — 28 років слід проводити гігієнічний масаж шкіри навколо очей, він попередить появу зморшок і помітно освіжить шкіру. Жінкам у віці від 40 — 45 років краще всього вибирати масаж від зморшок навколо очей пластичного характеру, який допоможе зберегти шкіру пружною і молодий.

 • . 3

  Масаж для шкіри навколо очей можна проводити тільки строго по масажних лініях, які розташовуються по напрямку найменшого розтягування шкірних складок. В даний час існують п’ять основних масажних дій — це погладжування, вібрація, розтирання, биття і розминка. Головні з цих дій — розтирання і погладжування. Вібрація і биття також входять до складу будь-якого масажного комплексу. Розминка відноситься до лікувальних заходам, самостійно його проводити потрібно з обережністю. Необхідно пам’ятати, що якщо на шкірі обличчя є почервоніння або висипання, то масаж слід відкласти.

 • . 4

  Як інструмент масажу краще всього використовувати подушечку безіменного пальця, так як це самий ніжний, м’який і практично незадіяний в роботі ділянку шкіри пальців рук.

 • . 5

  Як правильно робити масаж очей: спочатку слід натиснути на внутрішні куточки очей подушечками безіменних пальців, при цьому трохи натискаючи на шкіру. Далі поступово пальці пересуваються вздовж нижньої повіки до внутрішніх куточків. Потім тими ж рухами слід просуватися по верхньому століттю. Після такого розігріву слідують постукуючі масажні рухи подушечками пальців. Необхідно запам’ятати, що по верхньому століттю потрібно рухатися від внутрішнього кута до зовнішнього, а по нижньому століттю, навпаки, — від зовнішнього до внутрішнього. Далі швидкими легкими вібруючими рухами вказівним, безіменним і середнім пальцем торкаєтеся шкіри навколо очей.

 • . 6

  Для досягнення хорошого результату найкраще проводити масаж систематично — не рідше ніж два чи три дні на тиждень, час від часу використовуючи при масажі оливкова олія замість звичайного крему для шкіри навколо очей. Як відомо, оливкова олія багата різними вітамінами, тому його застосування буде сприяти збереженню пружності шкіри. Перед застосуванням масло рекомендується трохи розігріти до температури, трохи перевищує температуру тіла.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :