Як правильно робити масаж хлопцю?

як правильно робити масаж хлопцю ?

Вам знадобиться
 • Масаж
 • Хлопець
 • Рівна поверхня
 • Романтична обстановка
 • Крем
Інструкція
 • . 1

  Кожна дівчина намагається зробити приємне своїй коханій людині, будь то її хлопець або чоловік. А хто ж відмовиться від масажу, тим більше якщо він буде в романтичної обстановки і по правильно виконаної технології. Після чергового напруженого дня, коли кожен сантиметр тіла просто «ниє», чудесно зануритися в хвилини блаженства і розслаблення. І це розуміють не лише чоловіки. Але як правило, замислюються про це частіше саме представниці прекрасної статі. На відвідування масажного салону не завжди є час і кошти, та й тим більше, вдома ж його можна отримати в більш комфортних умовах і, в деяких випадках, з приємним продовженням. Для ефективного результату не тільки важливо створене навколо оточення, але і здатність правильно розподілити свої сили.

 • . 2

  Найбільш вразлива частина тіла, яка потребує такої стимуляції, стає спина. Пов’язано це з тим, що саме на неї припадає найбільша частина навантаження, а точніше на хребет. Як зробити масаж хлопцю так, щоб він відчув турботу про себе? Для цього слід почати з підготовки «пацієнта». Він в обов’язковому порядку повинен прийняти освіжаючий душ. Так не тільки можна налаштуватися на потрібну хвилю, але й очистити шкіру, що дуже важливо в процесі масажу. Важливе значення відіграє правильно обрана поверхню. Ця не повинна бути ліжко або що-небудь істотно м’яке, тому що крім дискомфорту вона може принести ще й небажані больові відчуття. Ідеальним варіантом стане, якщо на підлогу кинути ніжне ковдру. Наступним етапом необхідно покласти хлопцеві під груди подушку.

 • . 3

  Тепер акцент потрібно зробити на собі. А саме, розігріти долоні можна добре потерши їх один про одного. Бажано намазати спину коханого кремом або лосьйоном для кращого ковзання і небажаних больових відчуттів для нього. Використання ароматних гелів, здатне позитивно зіграти на ситуацію. Слід почекати повної його поглинання. Хоча можна зустріти рекомендації про те, що при масажі не потрібні ніякі додаткові кошти. Скоріше всього це відноситься до професійних масажистам. У даному випадку ризикувати не треба, інакше все може обернутися неприємними відчуттями, що призведе до зіпсованому настрою. Тепер найголовніше, масаж краще починати з нижньої частини спини, з попереку, повільно піднімаючись вгору до шиї уздовж хребта.

 • . 4

  Якщо в цей час потихеньку натискати по точках з кожної від нього боку, то це здатне зняти будь больові відчуття. Адже точковий масаж є найефективнішим. Перші кілька хвилин руху рук повинні бути плавними, без силового впливу, тому що спочатку необхідно розігріти тіло, а потім переходити до стимуляції м’язів. Після точкового масажу уздовж хребта, слід опрацювати бічні зони спини з відповідними рухами. Можна вдатися до класичних прийомів, таким як погладжування, потім щось нагадує вижимання, за яким слід розтирання і розминання. Хлопцеві дуже сподобається пасивні та активні удари, які віщують ніжні погладжування. Між цими основними діями бажано вставляти більш професійні прийоми.

 • . 5

  Найбільш приємним з них прийнято вважати, так зване, розкочування. Це досить не складна рух, який принесе максимум задоволення. Так, необхідно «відщипнути» невелику ділянку шкіри з м’язовою тканиною в області попереку, і потім, поступово перебирати його великим і вказівним пальцями по черзі. Його необхідно повторювати в напрямку знизу вгору, тобто до шиї. Також можна скористатися таким прийомом, як поплескування. При цьому кисті рук повинні бути розслаблені на половину. Невеликими ривками постукати долонями по всій спині, не пропускаючи жодної ділянки. Тепер можна пом’яти трохи шию і передпліччя. Бажано це робити обома руками, для досягнення більшого ефекту. Таким чином, збільшиться кровообіг, що посприяє зняттю набряку. Це дуже корисно для здоров’я.

 • . 6

  Не варто зациклюватися на монотонних рухах рук. Якщо урізноманітнити свої дії, то хлопець не знатиме подальших планів масажиста. Так можна внести в цей процес невелику загадковість. Дуже важливо звертати увагу на те, чи відчуває хлопець небудь болючі відчуття в процесі. І залежно від результату, іноді слід знизити свою силове навантаження. Постійно потрібно спостерігати за чітким ритмом і темпом масажу. Справа в тому, що при швидких і часто змінюваних рухах підвищується збудливість в нервовій системі, і навпаки, при помірних або повільних — знижується. У процесі всього масажу необхідно намагатися чергувати сильні прийоми зі слабкими. Дуже важливо, щоб не порушувався контакт між руками і тілом, тобто не бажано допускати паузи.

 • . 7

  Дотримання декількох правил допоможуть завжди знати, як робити масаж хлопцю. Перше, це руки перед початком завжди повинні бути розслабленими і теплими. Друге, при русі верх, необхідно використовувати внутрішню сторону долоні, а при спуску — тильну. Масаж рекомендується починати з ніжних погладжувань, а закінчувати найбільш силовими. Наступне правило говорить про те, що напрямок розтираючих рухів має збігатися з довгими м’язами спини. І останнє, биття і поплескування не повинні застосовуватися в області нирок і межлопаточной зоні. Для досягнення позитивного результату достатньо буде 15 хвилин масажу. Обов’язково після всього процесу важливо накрити чимось розігріту спину.

 • . 8

  Для того, щоб зробити все правильно, для себе потрібно визначити мету. Який повинен бути результат? Хлопець повинен розслабитися? Або заснути? А може головне завдання було підготувати його до пристрасної ночі? Темп і характер рухів скаже сам за себе. Якщо має бути романтичне продовження, тоді варто розбавити нудні рухами додатковими ласками і поцілунками. Для експерименту можна використовувати афродизіаки, наприклад, розтоплений шоколад або змішані ефірні масла. Якщо ж хлопець дуже чутливий до таких запахів, варто нанести собі на долоні трохи оливкової олії, що задасть потрібний темп романтичного вечора.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :