Як правильно робити ремонт?

як правильно робити ремонт?

Вам знадобиться
 • Будинок або квартира, потребує ремонту
 • Грошові кошти
 • Допомога фахівців
 • Знання в галузі ремонту
Інструкція
 • . 1

  Як підійти до питань по ремонту квартир? Всякий ремонт — це великі гроші, і починати його потрібно з складання чіткого плану дій і кошторису витрат. Це потрібно зробити тому, що в процесі самого ремонту план буде коригуватися «по ситуації», а кошторис витрат змінюватися. Щоб уникнути фінансової плутанини — займіться плануванням.

 • . 2

  Необхідно визначитися з підготовкою відповідних документів та проектів, з обсягом і послідовністю проведення робіт, з кількістю і вартістю необхідних будматеріалів, з вибором будівельника-підрядника, з контролем за процесом і можливими корективами. Складання докладного плану ремонту дозволить вам побачити його структуру і швидко розрахувати необхідні грошові витрати.

 • . 3

  Архітектурний проект. Всякий ремонт починається на папері, на якій ви повинні вирішити питання — що робити і як зроблене повинне буде виглядати. Найнявши грамотного архітектора або архітектурне бюро для складання проекту, ви отримаєте якісний ескіз, його тривимірну візуалізацію і комплект креслень з розрахунками обсягів робіт і необхідних матеріалів.

 • . 4

  Вибір підрядника. Маючи на руках архітектурний проект ремонту, ви можете сміливо зайнятися пошуком виконавців робіт. Знайти підрядника буде нескладно: на будівельному ринку сьогодні досить компаній, що надають такі послуги. Ваш професійно зроблений проект дозволить фахівцям швидко визначити — чи в змозі вони взятися за нього? З підрядником, що погодився на ваші умови, слід укласти договір на проведення робіт і відразу обумовити вартість послуг.

 • . 5

  Вибір будматеріалів. Тут вам знадобиться допомога професіоналів. Той же підрядник, володіючи будівельним досвідом, може підказати, як вибрати найкращі і найбільш економічні будматеріали, допомогти вирахувати витрати на них, закупити і доставити до місця робіт.

 • . 6

  Ремонтні роботи. Ремонт найкраще проводити за затвердженим архітектурним проектом, складеним заздалегідь планом робіт та після консультації з підрядником. Питань буде багато! Необхідно визначити чітку послідовність ремонту приміщень в будинку або квартирі. Ця послідовність існує і вже давно випробувана багаторічною практикою.

 • . 7

  Ремонт необхідно проводити етапами. Фахівці рекомендують починати з ванни і туалету. Тут замкнутий цикл робіт, і він не буде заважати проводити ремонт в інших приміщеннях: установка сантехнічного обладнання, заміна водопровідних труб, унітазів і ванн, установка душових кабін і т. д. Це можна вважати першим етапом.

 • . 8

  На другому етапі найкраще зайнятися електропроводкою, заміною батарей опалення та оздоблювальними роботами в кухні (встановлення плитки, підвісних або натяжних стель і т. д.) і заміною вікон і дверей в будинку.

 • . 9

  Третій етап — ремонт житлових приміщень, який проводиться за схемою: «стеля — стіни — підлога». Спочатку проводяться всі бетонні роботи: шпатлювання швів, стін і стиків між стінами, будівництво необхідних перегородок, заливка стяжок підлоги.

 • . 10

  Четвертий етап — оздоблювальні роботи. Однотипні оздоблювальні роботи найкраще проводити у всіх кімнатах відразу: одночасна обробка або установка стель, одночасна клейка шпалер або штукатурка стін і т. д.

 • . 11

  І, нарешті, завершальна фаза робіт — декоративно-оформлювальні роботи за участю професійного дизайнера інтер’єру, який допоможе додати вашому свіжовідремонтовану будинку затишок і житловий вигляд. Проводиться установка освітлення, меблів, оформлення вікон і т. д.

 • . 12

  Як бачите, ремонт має свій чіткий порядок, який групує і розподіляє роботи в певній послідовності. Це дозволяє уникнути сумбуру, переробок, додаткової витрати матеріалів. Планування ремонту — це складний і багатоступінчастий процес, який постійно піддається корекції і уточненням, однак серйозно полегшує вам роботу і дозволяє в найкоротші терміни створити в своєму будинку ту обстановку, про яку ви мріяли!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :