Як правильно розкладати пасьянс?

як правильно розкладати пасьянс?

Вам знадобиться
 • Колода карт
 • Невеликий столик
Інструкція
 • . 1

  Карти — дуже древній вид розваги. Історія карткових ігор налічує століття. Пасьянс — оригінальна карткова гра, щось середнє між грою і ворожінням. По суті, в пасьянс і не грають, його розкладають. І розкладає його одна людина. Кажуть, що пасьянс з’явився у Франції, за часів правління короля Людовика XIII. І придумали пасьянс численні в’язні темниць. А лише потім він поширився по світу і став популярний у всіх шарах суспільства.

 • . 2

  Як правильно розкладати пасьянс? Відповідь непростою. Відомі кілька видів пасьянсу. Найпопулярніші з них стали такими з причини наявності їх в стандартній конфігурації Windows на кожному комп’ютері. Це пасьянси «Косинка» і «Павук». У кожного з цих пасьянсів свої правила. Правильно розкладати їх, відповідно, потрібно по-різному.

 • . 3

  Ну і звичайно, будь-який гравець хоче не тільки грати, але і перемагати. І природним виглядає питання «як виграти в пасьянс?» А виграти в пасьянс — це означає розкласти повністю всі карти по головному правилу. Розклали карти — розклали пасьянс, значить виграли.

 • . 4

  Можна розкладати пасьянс як на картах, так і за комп’ютером. Комп’ютерний пасьянс набагато популярніші свого «офлайнового» побратима, завдяки тому, що він стандартно встановлений в операційній системі Windows.

 • . 5

  Як грати в пасьянс «Косинка». Мета цього пасьянсу — розкласти всю колоду по зростанню відповідно до мастю, починаючи з королів. Карти розкладають вгору сорочкою. Відкритими залишаються тільки верхні карти. Всього спочатку створюються 7 стопок карт. У кожної наступної в два рази більше карт, починаючи з однієї. А ще при складанні червоні і чорні масті чергуються. При необхідності можете перегортають залишилася колоду скільки потрібно раз.

 • . 6

  Як розкласти пасьянс «Павук». Цей пасьянс відрізняється тим, що грають картами двох колод. Карти розкладаються в десять стопок по шість карт сорочками вгору. Відкритими залишають верхні карти. Карти складаються за спаданням, починаючи з тузів. І масть лягає до своєї масті. Розроблено різні стратегії для цього пасьянсу.

 • . 7

  Існує традиція, що перед розкладанням пасьянсу потрібно загадати бажання або задати питання, що вимагає простої відповіді. І якщо пасьянс розкладається легко, то і бажання скоро виповнитися. А якщо пасьянс НЕ розкладається, тоді бажанням виповниться не судилося, а відповідь на питання потрібно вважати негативним.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :