Як правильно розвести пилку: найбільш безпечні шляхи

як правильно розвести пилку: найбільш безпечні шляхи

Вам знадобиться
 • Тригранний невеликий напилок
Інструкція
 • . 1

  Щоб пила працювала «як по маслу», мало заточіть зуби. Її ще потрібно розвести. Залежно від того, з якою деревиною доведеться працювати, задумаємося, як правильно розвести пилку. Якщо порода дерева тверда, то стандартна розводка становить 0, 5 — 0, 5 мм. Якщо пухка, то розліт зубів повинен бути 0, 6 — 1 мм.

 • . 2

  Лубой інструмент з часом приходить в непридатність. Але річний пилі завжди можна продовжити термін служби. Якщо постало питання як правильно нагострити пилку, то він цілком розв’язний. Цю роботу можна зробити як напилком вручну, так і на верстаті. Залежно від жорсткості матеріалу, з якого зроблено полотно, призначене для заточування, вибираємо зернистість каменя. Обов’язково наостанок обробляємо поверхню зубів надфілем.

 • . 3

  Якщо пила перестала набирати обертів, то її потрібно відрегулювати. Кожен інструмент має свої особливості. Розглянемо, як відрегулювати пилку хускварна. Перш за все потрібно пилку розібрати і почистити. Потім відрегулювати карбюратор, в ньому найбільш часта причина того, що пила не набирає обертів і глухне. Особливістю пив Хускварна є те, що вони не люблять низьких температур, і в теплі працюють набагато краще.

 • . 4

  Стрічкові пили розрізняються жорсткістю полотна. Залежно від цього, намагаємося зрозуміти, як заточити стрічкову пилку. У таких пив є одне правило: чим полотно жорсткіше і твердіше, тим довше воно залишається гострим. Зуби пилки заточуємо вузьким тригранним напилком.

 • . 5

  побідитового напилення давно набуло заслуженої популярності. Такі пили дуже довговічні. Але не дивлячись на це, приходить час задуматися, як заточити побідитового пилку. Цей процес нічим не відрізняється від роботи з іншими пилами. Але є важливий момент: побідитові пила заточується швидше, і потрібно постійно стежити за процесом, щоб не зняти занадто багато матеріалу. Для роботи знадобиться заточний верстат з алмазним каменем або електричне точило. Також потрібна буде охолоджуюча рідина.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :