Як правильно садити перець: найцікавіші варіанти

як правильно садити перець: найцікавіші варіанти

Вам знадобиться
 • Насіння болгарського перцю
 • Ємність для розсади
 • Ємність для основного грунту
 • Добривами земля для овочевих культур
 • Вода
Інструкція
 • . 1

  Болгарський перець належить до виду однорічних рослин, які відносяться до сімейства пасльонових. Ця сільськогосподарська культура має дуже корисні якості. Перець болгарський або паприка містить величезну кількість вітамінів і мікроелементів, сприяють зміцненню імунітету, оптимізації обміну речовин і удосконалення всієї діяльності організму. Паприку протягом року можна зберігати в замороженому вигляді, але перед тим, як заморозити перець, його слід вимити і ретельно висушити. Але набагато приємніше виростити її самостійно. Систематичне вживання цього продукту харчування може стати надійною профілактикою багатьох захворювань, тому дуже раціональним рішенням є вирощування цього овоча в домашніх умовах.

 • . 2

  У тому, як правильно садити перець можна дуже швидко розібратися, навіть, не маючи ніякого досвіду у вирощуванні рослин. Кілька рекомендацій допоможуть вирощувати в домашніх умовах солодкі, пружні і, головне, дуже корисні болгарські перці: Насіння слід сіяти приблизно за 70 днів до передбачуваної їх висадки в грунт. Самостійно насіння сходять дуже довго, тому їх слід стимулювати, замочивши на 15 хвилин в Епіне або сильці і, загорнувши у вологу м’яку тканину до тих пір, поки вони не пустять паростки; Перед тим, як правильно виростити перець, проклюнулися насіння слід помістити в добре зволожений грунт на глибину 2 сантиметри. Верхній шар грунту повинен бути пухким. Резервуар для розсади повинен добре утримувати вологу і перебувати в теплому місці при температурі не нижче 20 ° C, найкраще створити маленький парник, щоб свідомо убезпечити посіви від випадкових протягів; насіння можна розкладати по 2 штучки, при подальшому зрощенні вони утворюють більш сильне рослина;

 • . 3

  Пересадку розсади в підготовчий грунт слід проводити після появи перших чотирьох листочків. Молоді рослини слід пересаджувати на ту ж глибину сантиметрів, але робити це потрібно дуже акуратно, щоб не пошкодити корінець. Всі рослини повинні знаходитися один від одного на відстані 20 сантиметрів. Ємність з розсадою слід розмістити на підвіконні сонячної сторони квартири. Перед тим, як підгодовувати перець, для його добрива слід приготувати азотні допоміжні речовини такі, як сечовина і аміачна селітра або органічні — гній і компост. Приблизно через 55 днів після появи розсади можна думати про те, як садити болгарський перець в основний грунт. Пересадку слід проводити в удобрений грунт на відстані не глибше 7 сантиметрів від поверхні. У процесі росту перців, їх слід прищипувати, щоб вони росли не в висоту, а в ширину. З моменту появи перших сходів до фізичної стиглості плодів буде потрібно від 75 до 165 днів, залежно від сорту перців. Чудовий урожай болгарських перців можна отримувати протягом круглого року, якщо кожні півроку висаджувати нову розсаду. Власноруч вирощені овочі принесуть не тільки багато користі, але і масу позитивних емоцій.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :