Як правильно сформулювати мету уроку?

як правильно сформулювати мету уроку ?

Вам знадобиться
 • Ручка
 • Листок паперу
 • Знання
Інструкція
 • . 1

  Написання плану уроку не повинна бути складною. Це час, що вчитель може показати свою творчість. Цілі є першим кроком у написанні сильного і повноцінного плану уроку. Але не всі початківці викладачі знають, як поставити мету уроку. У розділі цілі плану уроку, напишіть точні і окреслені цілі, які ви хочете, щоб ваші учні або студенти, могли бути в змозі виконати після завершення уроку.

 • . 2

  Будьте конкретні. Використовуйте номери у разі потреби. Щоб визначити цілі уроку, розглянути наступні питання: Чого учні досягнутий протягом цього уроку? Які завдання будуть учні виконувати, що б пройдений урок можна було вважати задовільним? Як саме будуть студенти показувати, що вони зрозуміли і дізналися, мети уроку? Чи буде це відбуватися у вигляді письмової роботи, роботи в групах, у вигляді презентації, усну відповідь і т. д.?

 • . 3

  Це основні етапи, як правильно сформулювати мету уроку. Крім того, слід переконатися, що мета уроку вписується в освітні стандарти для навчання. А так само при формуванні мети думайте про те, що ви хочете, що б студентам винесли з цього урок? Які державні чи національні стандарти, ви повинні дотримуватися? Як ви збираєтеся оцінювати знання учнів? Як тільки ви визначили це, можна буде написати короткий опис і перерахувати цілі для виконання завдання.

 • . 4

  Якщо ви не знаєте, як правильно формулювати цілі уроку, то це основні моменти яких слід дотримуватися. Крім того, слід скласти список ключових слів, які ви будете вживати протягом уроку. Це допоможе вам згадати терміни, які ви повинні дати учням і пояснити їх значення. У підсумку мета потрібна для того, що б визначити навички учня після проведеного уроку. Зрозуміти, наскільки кому зрозумілий матеріал, і наскільки він його засвоїв.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :