Як правильно штукатурити укоси на вікнах?

як правильно штукатурити укоси на вікнах?

Вам знадобиться
 • Цементно-вапняний розчин
 • Монтажна піна
 • Схил
 • Робочі інструменти
Інструкція
 • . 1

  Перед початком робіт необхідно усунути паз між віконною рамою і стіною, скориставшись монтажною піною. Якщо такої під руками немає, їх можна законопатити за допомогою клоччя. Якщо простір величезне, його потрібно закласти додатковим рядом цегляної кладки і цементного розчину. Необхідно враховувати, що зазор між віконною коробкою і цегельною кладкою не менше оного сантиметри.

 • . 2

  Бруски коробки рекомендується заздалегідь розклинити, щоб під час ущільнення вони не скривилися. Якщо укладалася кладка, потрібно дочекатися поки вона висохне і приступати до роботи. Якщо використовувалася піна, після її висихання необхідно зрізати всі надлишки, які напевно з’являться. Перед тим, як штукатурити укоси на вікнах, необхідно визначитися з товщиною накладеного розчину.

 • . 3

  Якщо він перевищить 5 — 6 сантиметрів, необхідно вбити по всьому периметру в кладку цвяхи, які будуть виступати в якості сполучної ланки. Буде не зайвим обкрутити їх армуючої сіткою або не дуже товстої дротом. Потім можна замішати розчин. У нього, за бажанням, можна додати трохи шлаку або щебеню з метою економії. Штукатурити найкраще починати зверху.

 • . 4

  Для цього пряму дошку потрібно в горизонтальному напрямку навісити на верх укосу, закріпити за допомогою гіпсу або цвяхів і приступити до роботи. Після того, як верхня частина підсохне, дошку можна зняти і перемістити на бічні частини, розмістивши у вертикальному положенні. За багатьма рекомендаціями на тему, як правильно штукатурити укоси з боків рекомендується зробити невеликий скіс, проте їм можна знехтувати.

 • . 5

  Якщо кут все таки вирішено витримувати, він повинен дорівнювати 1 сантиметру на 1 метр довжини з поглибленням назовні. Коли штукатурка покладена і повністю висохла, укіс рекомендується покрити грунтуючими складами. Потім поверх наноситься гіпсовий шар за допомогою кельми, який необхідно одночасно розрівнювати. Коли гіпс висохне, можна приступити до нанесення накривочного розчину. Готову поверхню необхідно вирівняти за допомогою терки зверху вниз. Тепер дошку можна зняти, ребристі виступи усунути.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :