Як правильно ставити цілі?

як правильно ставити цілі?

Вам знадобиться
 • Ручка
 • Аркуш паперу
 • Бажання
Інструкція
 • . 1

  У всіх є речі, які вони хочуть досягти. Але одні люди просто це хочуть, а інші щось роблять, що б це отримати. Втрата ваги, заробіток хороших грошей, краще відносини, отримання внутрішньої рівноваги, всі ці речі повинні починатися з одне: з мети. Треба свідомо вирішити, що ви хочете мати, і що ви для цього будите робити, а потім визначати послідовні кроки, щоб все заплановане відбулося. Тут хороша постановка мети відіграє важливу роль.

 • . 2

  Чому так важливо ставити цілі? Тому що для того, щоб щось зробити, потрібно це собі уявити, що б надалі все представлене перетворити на реальність. Що б чогось досягти потрібно, знати, як ставити цілі і завдання. Визначте свої цілі. Щоб визначити, які конкретні цілі, мають сенс для вас, почніть спочатку записувати, які конкретні речі, ви хочете бачити у своєму житті.

 • . 3

  Скільки грошей ви хочете заробити? Може, ви бажаєте втратити певну кількість кілограмів? Ви хочете новий автомобіль? Може бути, ви просто хочете погасити борг? Вирішіть, що ви хочете, і встановіть цілі. Якщо ви зрозуміли, як правильно ставити цілі, то отримані результати повинні надихати вас. Як тільки ви визначили цілі, подумайте, як ви себе будите відчувати, коли досягнете своєї мети. Приєднайте почуття до мети і зробіть її реальною.

 • . 4

  Іноді люди бояться ставити перед собою цілі, тому, що бояться розчарування і невдачі. Але одним із засобів, як поставити перед собою мету, це розглядати невдачу, як можливість переглянути цілі. Потрібно мати гнучкість, щоб помітити, що під час руху в напрямку мети, іноді є більш гідні цілі, які нещодавно знайдені. Ви повинні бути в змозі адаптуватися, переглянути і реконструювати головну мету при необхідності.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :