Як правильно ставити ставки на спортсменів?

як правильно ставити ставки на спортсменів?

Вам знадобиться
 • Зважений підхід
 • Відсутність емоцій
 • Впевненість у собі
Інструкція
 • . 1

  Планування бюджету. Перш за все, слід визначити, яка кількість коштів людина готова виділити на ставки — загальний бюджет. Для того, щоб не втратити всі гроші разом і не потрапити в психологічну залежність через гнітючого бажання відігратися, розмір однієї ставки не повинен перевищувати 1% від суми бюджету. Наприклад, всього в розпорядженні новачка мається 2000 рублів. Розмір однієї ставки в такому випадку не повинен перевищувати 20 р. , Оскільки втрата цих грошей не стане катастрофічною, навіть у тому випадку, якщо це відбудеться кілька разів поспіль. Тільки набиваючи гулі на маленьких сумах і навчаючись тому, як правильно ставити ставки на власному досвіді, можна з часом перейти до більш серйозних сумах. Це відбудеться саме собою, оскільки при грамотному підході бюджет в будь-якому випадку буде поступово збільшуватися.

 • . 2

  Види ставок. Визначившись з тим, скільки грошей можна ставити, слід перейти до того, як же саме. Існує кілька основних видів ставок. Перший з них — одиночна ставка. Вибирається один варіант в одній події, на який і ставляться гроші. Другий вид — експрес, або ставка на кілька подій. У цьому випадку коефіцієнти всіх матчів перемножуються, що значно вигідніше, однак, для того, щоб ставка не зіграла, достатньо, щоб програло всього одна подія. Третій вид — система, яка являє собою сукупність експресів з певного набору результатів. Цей варіант більш надійний, ніж експрес, проте і виграш буде менше. Зрозуміти, як розраховується ставка, не складно, куди важче обчислити, в якій ситуації вигідніше використовувати той чи інший вид ставок. Це приходить тільки з досвідом.

 • . 3

  Спеціалізація. Вибір спортивних подій, на які можна поставити, страхітливо величезний. Добре розбиратися у всіх напрямках просто неможливо, тому рекомендується визначити для себе вузьку спрямованість. Наприклад, людині, цікавиться футболом, бажано сконцентрувати всю свою увагу на якомусь одному чемпіонаті. Але підійти до цього потрібно відповідально. Всі новини, плітки і трансферні чутки повинні ретельно збиратися і аналізуватися. Необхідно мати під рукою статистику попередніх матчів, списки дискваліфікованих і травмованих гравців. Людина, що знає, як робити букмекерські ставки так, щоб вони приносили прибуток, ретельно збирає будь-які відомості, що відносяться до тієї лізі, з якою він працює.

 • . 4

  Прагматизм. Ще один важливий момент — тверезий розрахунок у всьому, що стосується ставок. Лише відгородившись від власних емоцій непроникним бар’єром, можна почати заробляти гроші на тоталізаторі. Однаково небезпечні як ейфорія внаслідок великого виграшу, так і паніка через втрату грошей. Всі рішення повинні прийматися зважено, на підставі логічних обчислень. Перед тим, як робити ставки на спорт, слід усвідомити для себе одну просту істину — не можна йти на поводу у азарту. Везіння мінливе, лише грамотний науковий підхід дозволить заробляти стабільно. Багато звертали увагу на те, що букмекерські контори часто розташовуються в барах. Це не випадково, адже атмосфера в таких закладах сприяє розслабленню. Крім того, там продається алкоголь, який так само не сприяє концентрації уваги. Цього не можна допускати. Зайвим буде нагадування про те, що на роботі пити не можна. Дотримуючись цих простих рекомендацій, можна регулярно заробляти непогані гроші, які, як відомо, на дорозі не валяються.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :