Як правильно свистіти з пальцями?

як правильно свистіти з пальцями ?

Вам знадобиться
 • Кисть руки
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Різкий, пронизливий гучний свист може знадобитися в багатьох життєвих ситуаціях. Однак, мало хто носить з собою свистки, дудочки та інші пристосування для видання характерних звуків. Крім того, щоб попередити людину про небезпеку, не вистачає часу на те, щоб діставати свисток з кишені, дудочку з чохла і так далі. Тому дуже важливо вміти свистіти без підручних засобів. Розповімо, як швидко навчитися і як правильно свистіти з пальцями.

 • . 2

  Для новачків, які не вміють взагалі як-небудь свистіти, необхідно навчитися посвистувати звівши губи трубочкою. Робиться це методом проб і помилок, особливо довгого часу не займає і навіть самі «нездібних» зможуть через пару годин насвистувати знайомий мотив. Після цього можна приступити до навчання свисту через пальці. Вважається, що свистіти через пальці набагато зручніше і легше. Перед тим як свистіти через пальці, необхідно ретельно вимити руки — все-таки їх потрібно буде вставляти в рот.

 • . 3

  Тепер потрібно гарненько загорнути губи всередину рота так, щоб вони повністю закривали зуби. Лише самі куточки губ можуть виступати назовні. Наступний крок — це добірка розпальцівки. Пальці потрібні для того, щоб притримувати губи над зубами. Існують кілька стандартних распальцовок: V-подібна — створюється будь-якими двома сусідніми пальцями (рекомендуються великий і середній); Дворучна — вказівними або середніми пальцями лівої і правої руки.

 • . 4

  Як свистіти за допомогою декількох пальців, якщо одна рука зайнята? Треба використовувати перший спосіб. Для обох вільних рук підійде і другий. Але для початку потрібно проекспериментувати з усіма. Найкращий варіант залежить від розмірів і форм пальців і рота. У кожному разі, пальці повинні знаходитися на половині шляху від середини губи до її краю. Пальці повинні бути вставлені до першої фаланги і дуже міцно притискати губу. Нігті повинні бути направлені до центру мови.

 • . 5

  Свист з пальцями — ази для початківців, тому не варто відразу рватися до секретів того, як голосно свистіти без пальців, а набратися терпіння і підлягає тренуватися, перебираючи різні комбінації кисті в роті. Перейдемо до найголовнішого. Необхідно прибрати мову так, щоб його кінчик злегка торкався нижнього неба. Відстань до передніх нижніх зубів має бути приблизно рівним одному сантиметру. Так кінчик язика розшириться, захопивши велику поверхню. Тепер трохи теорії.

 • . 6

  Свист з’являється, коли потік повітря потрапляє на скіс. У такому випадку створюється турбулентність між верхніми зубами і мовою. Знаючи в теорії, як свистіти за допомогою пальців, потрібно приступати до продуванню. Починати дути потрібно несильно, намагатися балансувати і вловлювати потоки повітря. Як тільки з’явиться тихий свист низького тону, слід переходити до пошуків потрібної точки для мови. Це точка максимальної гучності і різкості свисту. Після довгих експериментів повинен вийде чистий звук з постійним тембром, головне — не відступати назад.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :