Як правильно тримати ракетку для пінг-понгу?

як правильно тримати ракетку для пінг-понгу?

Вам знадобиться
 • Настільний теніс
 • Ракетка
 • Хватка
 • Вибір ракетки для тренування
 • Як зробити ракетку
Інструкція
 • . 1

  Однією найпоширенішою грою в світовому спорті є пінг-понг. Свою назву отримала в 1901 році і зареєстровано Джоном Джаквесом, але далі викуплено братами Паркер. По суті, пінг-понг це і є гра в настільний теніс. Для гри потрібні ракетки і м’яч. Для правильної та стратегічної гри потрібно вибрати певну тактику. Щоб тактика була дієвою, треба знати, як правильно тримати ракетку в руці. Професійні спортсмени для гри в пінг-понг не купують ракетки в магазинах, а виробляють їх на замовлення, або набувають всі її складові частини. Ракетки виготовляються з дерев’яного матеріалу та спеціальної гуми.

 • . 2

  Любителі тенісу настільки звикають до своїх предметів для гри, що у разі поломки, зносу ракетки не хочуть розлучатися з улюбленим предметом. Намагаються усунути поломку, перетягнути або підклеїти гуму, видалити всі несправності. Звертаються до спеціалізованих майстрам для того, щоб дізнатися, як перетягнути ракетку, яку гуму застосувати для потрібного результату. За правилами гри існує кілька способів тримання ракетки. Хватка є одним з найпоширеніших способів. Розрізняють два види хватки: вертикальна (друга назва — азіатська) і горизонтальна, тобто європейська.

 • . 3

  Назва прийомів говорить сама за себе, мається на увазі розташування ракетки відносно горизонту. Положення вертикальної хватки зручно тим, що вона забезпечує швидкість рухливості кисті. З такою хваткою легко подавати найскладніші подачі крученого м’яча. Недолік лише в тому, що відбивання м’яча проводиться виключно долонній стороною ракетки. Найбільш поширеним методом тримання ракетки в наш час є горизонтальна хватка. Її величезна гідність полягає в атаці і прийомі захисних ударів, ефективності гри обома сторонами ракетки. Багато любителів цього виду спорту відпрацьовують удари на грі в бадмінтон, тому вони повинні знати і те, як вибрати ракетку для бадмінтону. Деякі ж, часто граючи в таку гру з дітьми, мимоволі починають цікавитися і пінг-понгом.

 • . 4

  Починати тренування слід з ракеткою найменшої ваги, поступово збільшуючи його. Але при виборі особливу увагу обов’язково варто звернути на фізіологію гравця. Розмір кисті, силу удару, зростання, а також активність і координацію рухів. Непевний у своєму виборі, варто звернутися до тренера і професіонала, він підкаже, як вибрати ракетку для тенісу. Для збору всіх комплектуючих слід сконцентрувати увагу на вірний вибір гуми, якість дерева, довжину рукояток — це сприяє досягти бажаного і ефективного результату. Спираючись на професійні навички, майстерність і ігровий рівень спортсмена, тренер вкаже, які складові частини потрібно застосувати для збору, а також як зробити ракетку. Граючи в теніс з хорошою ракеткою, можна досягти найвищих результатів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :