Як правильно укладати дитину спати?

як правильно укладати дитину спати ?

Вам знадобиться
 • Інформація
 • Терпіння
 • Фантазія
 • М’які іграшки
Інструкція
 • . 1

  Кожен батько стикається з проблемою того, що просто не уявляє, як укласти своє чадо спати. Дитина або засинає не міцні і постійно прокидається, від чого на наступний день виглядає втомленим. Або взагалі відмовляється лягати спати і наполягає на самостійному вирішенні питання про те, коли йому слід лягати. У подібній ситуації без грамотних рад не обійтися. Адже сон по суті — це цілющий санаторій для нашого організму. Ми вирушаємо спати і даємо нашому організму можливість відновити свої сили для нового важкого дня.

 • . 2

  Однак не варто забувати, що ми говоримо про дитину, у якого поки ще зовсім інше психологічне і фізіологічний розвиток. Малюк живе пізнанням навколишнього світу і численними питаннями. Він цікавиться абсолютно всім, що його оточує і може бути захоплюючим. Наприклад, дитина може зважитися на те, щоб перевірити, а що буде, якщо він не проспить всю ніч, а буде не спати. У подібній ситуації вирішити питання про те, як правильно укладати дитину спати, досить проблематично. Однак якщо мама чи батько пообіцяють малюкові, що у сні його очікують казкові і захоплюючі подорожі, проблема буде вирішена. Подібний трюк проходить тільки з дітьми дошкільного віку, але для них він неймовірно дієвий. Варто запам’ятати, що в цьому віці діти ще вірять у казки, а значить, цим можна скористатися.

 • . 3

  Також батьки можуть використовувати свою фантазію для того, щоб найбільш якісно і швидко вирішити питання про те, як укладати дитину спати. Творчий підхід деколи вирішує складні завдання дуже просто і швидко. Наприклад, батьки можуть розповідати малюкові на ніч казку з життя, яка переносить нас у чарівні королівства. Така казка з головною дійовою особою, в ролі якого виступить дитина, неймовірно захопить його. Незабаром малюк відчує, що його хилить на сон, а після і зовсім засне. Також завжди важливо, щоб дитина лягав спати щасливим і задоволеним. Тоді його сон буде більш насиченим і якісним.

 • . 4

  І, звичайно, важливо приділяти увагу слабкостям дитини. Наприклад, деякі малюки просто фізично не можуть заснути без м’якої іграшки. Дитячий світ зовсім інший, порівняно з дорослим. У дитинстві малюк вірить, що в темряві мешкають страшні і жахливі істоти. Спати одному в таких умовах дуже складно. Однак якщо поруч з тобою вірний товариш у втіленні м’якої іграшки, ніщо не може налякати. Дитина зможе швидко заснути. А батьки насолодитися тишею і спокоєм.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :