Як правильно утеплити будинок пінопластом?

як правильно утеплити будинок пінопластом ?

Вам знадобиться
 • Перфоратор
 • Ніж
 • Молоток
 • Шпатель
Інструкція
 • . 1

  Виконуючи самостійно утеплення будинку шляхом застосування пінопласту, слід врахувати, що найбільш оптимальним варіантом буде зовнішнє розташування зазначених матеріалів. Зважаючи чого доцільніше розглянути методику, як правильно утеплити будинок пінопластом зовні.

 • . 2

  Первинним етапом у даному напрямку буде проведення підготовчих робіт, для чого слід провести заготівлю всіх комплектуючих та інструментів. Причому в якості елементів для обробки будинку можуть знадобитися такі позиції як пінополістирол, клей, монтажні грибки, штукатурна сітка, будівельний розчин. Тоді як у якості інструменту слід підготувати перфоратор, молоток, ніж, набір шпателів і рівень.

 • . 3

  На другому етапі, перед тим, як виготовити пінопласт, тобто розкроїти його в необхідний розмір, слід провести підготовку базової підстави, на яке і буде проводитися фіксація матеріалу. Для чого з поверхні огороджувальних конструкцій повинні бути демонтовані всі функціональні приналежності (антени, кронштейни, віконні козирки), а також проведено видалення всіх легкоотслаівающіхся матеріалів.

 • . 4

  Наступним кроком, в деяких випадках може служити Теплоізолювання перекриттів, для чого завчасно варто з’ясувати, як утеплити підлогу пінопластом, якщо ж технологія передбачає лише зниження теплопотрерь огороджувальних конструкцій, то слід виконати роботи будівельної спрямованості. А саме, вирівняти або відремонтувати стіни і виконати їх грунтування.

 • . 5

  Надалі відповідаючи на питання: як обшивати пінопластом будинок? Необхідно відзначити, що виконувати цю процедуру можна двома основними методами. Механічним шляхом (коли панелі утеплювача фіксуються до базового основи конструкцій за рахунок використання спеціальних грибків, які встановлюються в заздалегідь підготовлені в стіні поглиблення). Клейовим способом (при якому всі листи приклеюються до основи за рахунок застосування спеціалізованих клейових складів).

 • . 6

  У фінальній частині технології слід розібратися, як штукатурити пінопласт, але при правильному підході дана процедура також не викликає особливих труднощів. Для чого перед нанесенням будівельного розчину рекомендується зафіксувати по всій площі змонтованого утеплювача спеціальну штукатурну (металеву сітку), а вже після цього здійснювати всі необхідні операції обробки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :