Як правильно утеплювати пінопластом приміщення?

як правильно утеплювати пінопластом приміщення ?

Вам знадобиться
 • Пінопласт
 • Клей
 • Армуюча склосітка
 • Плитка або фасадна фарба для облицювання
 • Герметик, пістолет для герметика
 • Дюбеля пластикові
Інструкція
 • . 1

  Утеплення квартир і будинків набуло вже масовий характер. Найбільше в якісному утепленні потребують стіни: саме вони пропускають 40% теплого повітря назовні. Утеплення має масу переваг, пов’язаних з відмінною теплоізоляцією стін і економією коштів на оплату опалення. Існує два види утеплення стін: зовнішнє та внутрішнє. Утеплення всередині приміщення застосовується досить рідко через свою непрактичність: теплоізоляція мінімальна, погана паропроникність, через що утворюється вогкість на стінах, зменшення внутрішній простір кімнати. При зовнішньому утепленні етіхнедостатков немає.

 • . 2

  Існує два методи зовнішнього утеплення будинку або квартири: методом навісних фасадів і за допомогою нанесення тонких штукатурних шарів. Найбільш популярним і зручним як для малоповерхового, так і для багатоповерхового будівництва є другий метод. Утеплення з нанесенням штукатурних шарів можливо двома сертифікованими утеплювачами: пінополістиролом фасадним (пінопласт) або базальтовими мінераловатними плитами. Кожен з цих матеріалів має свої переваги і недоліки, але утеплення пінопластом обходиться в кілька разів дешевше, ніж мінеральними плитами. Як правильно утеплювати пінопластом методом нанесення тонких штукатурних шарів?

 • . 3

  До питання, як утеплити будинок зовні пінопластом, різні люди підходять по-своєму. Хтось довіряє роботу професіоналам, а хтось пробує самостійно утеплити будинок. Існує єдина технологія утеплення пінопластом фасадів. Перш за все, необхідно очистити і «ошкурить» поверхню стіни, роблячи її максимально гладкою і рівною.

 • . 4

  Після цього слід зайнятися пінопластом. До речі, сама оптимальна товщина пінопласту — 5 — 10 см. Така товщина матеріалу забезпечить високий рівень теплоізоляції стін. Про це можна судити, навіть не знаючи, як роблять пінопласт, а просто на прикладі пластикового стаканчика. Стінки стаканчика залишатимуться теплими, навіть якщо всередину налита рідина дуже високої температури. Так і з пінопластом, але при цьому товщина його більше в кілька разів!

 • . 5

  Визначившись з необхідною кількістю пінопласту, необхідно розрізати його на рівні частини. Потрібно знати, як різати пінопласт правильно, щоб матеріал не ламався і не кришився. Якщо товщина пінопласту менш 5-ти см, є сенс використовувати ручну пилку. Якщо ж товщина понад 10-ти см, можна попрацювати гарячим ножем: пінопласт почне плавитися і легко піддасться різанні.

 • . 6

  Після того, як пінопласт розрізаний на рівні частини, слід прикріпити їх до стіни. Для цього лист пінопласту і стіну ретельно промазують клеєм і прикладають один до одного. Також надходять з іншими листами. Для кріплення використовуються дюбелі, які прикріплюються по периметру листа пінопласту. Далі наноситься клей по армуючої склосітки. Після сітки необхідний ще один шар клейового складу. Завершується процес утеплення нанесенням декоративного шару. Для цього застосовуються фасадні фарби. Різноманіття кольорів і цін дозволяє самостійно вибрати, як пофарбувати пінопласт. Замість фасадної фарби можна використовувати будь-які інші лицювальні матеріали.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :