Як правильно вибрати автокрісло дитяче?

як правильно вибрати автокрісло дитяче?

Вам знадобиться
 • Малюк
 • Автомобіль
 • Таблиця класифікації
 • Рада консультанта
Інструкція
 • . 1

  Спочатку необхідно визначитися, дитяче крісло якої групи вам знадобиться придбати. Основний критерій вибору — вага дитини. Описувати ту чи іншу групу немає сенсу, так як відповідні таблиці можна знайти на просторах інтернету без особливих труднощів. До того ж вони мають бути у продавця дитячих автомобільних крісел, її потрібно тільки попросити у нього.

 • . 2

  На превеликий жаль, знайти одне універсальне зручне крісло як для маленького, так і для більш дорослої дитини не вийде, тому при його виборі рекомендується враховувати деякі нюанси, нехай часом здаються не сильно значущими. Відповідаючи на питання як підібрати дитяче автокрісло, потрібно керуватися правилом, що дитині, перебуваючи в ньому, має бути максимально комфортно.

 • . 3

  Зручність — це елемент пасивної безпеки, так як в такому кріслі малюк навряд чи почне показувати свої примхи, тим самим відволікаючи від дороги водія. Під час покупки необхідно приміряти крісло під малюка. Якщо вік дитини не надто великий, потрібно передбачити, щоб він міг комфортно спати під час руху автомобіля. Необхідно, щоб крісло мало кілька регулювань нахилу спинки, щоб можна було його швидко трансформувати в ліжечко.

 • . 4

  Якщо в кріслі будуть перевозитися діти до трьох років, необхідно, щоб на ньому були передбачені п’ятиточкові ремені, які надійно будуть тримати малюка, і не дозволять зашкодити йому хребет і черевну порожнину. Продовжимо розглядати, як правильно вибрати автокрісло дитяче. Якщо в ньому передбачені внутрішні ремені безпеки, треба придивитися до внутрішньої прокладці на них, особливо біля замку пряжки.

 • . 5

  Прокладка повинна бути пружною і широкої, щоб у разі удару не травмувати малюка замком. Рекомендується приміряти крісло і до автомобіля. Потрібно врахувати, що його доведеться постійно виносити і назад заносити в автомобіль, тому воно має бути легким. До автомобільного крісла можна підібрати деякі аксесуари, наприклад іграшки, спеціальні комірці, які не тільки будуть служити додатковим захистом і в той же час своєрідною розвагою для малюка.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :