Як правильно вибрати автокрісло?

як правильно вибрати автокрісло?

Вам знадобиться
 • Дитина
 • Автомобіль
 • Продавець консультант
 • Таблиця категорій крісел
Інструкція
 • . 1

  Перш ніж вибирати автокрісло, потрібно визначитися з його групою. Для цього потрібно поміряти ріст дитини, зважити його, після знайти відповідну таблицю відповідностей в інтернеті або попросити у продавця магазину і по ній дізнатися потрібну категорію крісел. Дуже часто на вибір категорії впливає вік дитини, тому перед покупкою таки рекомендується проконсультуватися з фахівцем.

 • . 2

  Потім потрібно визначити, який тип кріплення буде найбільш переважним (особливо актуально для перших двох груп). Широке поширення отримали крісла, які кріпляться за допомогою штатного ременя безпеки. З групою визначилися, з кріпленням теж, продовжимо розглядати, як правильно вибрати автокрісло і на тепер потрібно звернути уваги на ті оцінки, які виставлялися ним під час проходження краш-тестів.

 • . 3

  У нашій країні популярні німецькі тести, але обмежуватися ними не варто, рекомендується взяти до уваги оцінки з кількох країн. Потрібно також поцікавитися, чи є у того чи іншого крісла відповідний сертифікат безпеки європейського зразка. Якщо на кріслі із зворотного боку є маркування ECE R 44 / 04 або ECE R 44 / 03, значить цикл випробувань був пройдений повністю і дана модель задовольняє стандартам безпеки ЄС.

 • . 4

  При виборі автокрісла потрібно враховувати, як часто дитина буде в ньому перебувати, наскільки тривалими будуть поїздки. Якщо на короткі відстані, рекомендується звернути увагу на категорію 0 +, незважаючи на те, що вони розраховані для молодших дітей, тим не менш, вони відрізняються комфортом і простором. На що ще варто звернути увагу, відповідаючи на питання, як вибрати автокрісло? На спосіб кріплення до нього дитину.

 • . 5

  Тут, як правило, два варіанти: або це буде автомобільний ремінь безпеки, або на кріслі будуть свої ремені. Що краще, сказати важко, залежить від особистих уподобань. Ні в якому разі не можна вибирати крісло без самої дитини. Рекомендується, щоб він посидів у ньому, трохи покрутити, висловив або показав своє невдоволення. Адже якщо йому буде в ньому незручно, навряд чи поїздка стане для нього в радість, навпаки перетвориться на муку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :