Як правильно вибрати цикорій?

як правильно вибрати цикорій?

Вам знадобиться
 • Цикорій
 • Деякі знання
 • Вільний час
Інструкція
 • . 1

  Цикорія можна вживати як кавового напою, що не містить кофеїн. Дуже часто цим рослина доповнюють смак звичайної кави. Кава з цукром являє собою суміш звичайної кави в зернах і сушеного і подрібненого кореня певного сорту цикорію. Смак кави стає насиченим, гіркуватим, найбільш близьким до цього смаку можуть бути деякі дуже темні від смаження кавові зерна.

 • . 2

  Ця суміш може, має переваги для здоров’я деяких п’ють каву, так як вона володіє низьким вмістом кофеїну. Багатьом цікаво, як правильно вибрати цикорій. І це не даремно, веди викопувати цикорій можна в чистих районах. Хоча це рослина і зустрічається по узбіччях доріг, в подібних місцях його збирати не можна. Краще віддати перевагу кущах, які ростуть або на полі чи на газонах, далеко від проїжджої частини.

 • . 3

  Крім коренів можна збирати і листя. У деяких кухнях їх вживають в їжу, а так само використовують в якості лікарських засобів. Молоді, свіжі листя, зібрані з рослини цикорію, зростаючого в саду, можуть відмінно доповнювати зелені салати. Якщо не знаєте, як вибрати цикорій, то краще збирати листя з зовні здорового куща, без яких або пошкоджень.

 • . 4

  На рослині не повинно бути шкідників. Змішування кави і цикорію створить напій, який забезпечує надійний смак кави, але з більш низьким рівнем кофеїну. Багато людей вважають цю суміш корисної заміною повноцінної міцності кави для людей, які хочуть обмежити споживання кофеїну. Більшість людей, однак, споживають каву з цукром для більш повного смаку, а не для його користі для здоров’я.

 • . 5

  Цикорій є одним з найбагатших джерел вітаміну А, який дуже корисний для очей. Крім соків з моркви, селери і петрушки, сік цикорію робить його дуже поживною їжею для зорового нерва і м’язової системи. Він може дати дивовижні результати у виправленні дефектів очей.

 • . 6

  Тому не дивно, що питання, який вибрати цикорій, вельми актуальне. Можна віддати перевагу готовому розчинного цикорію, або ж придбати мелений, який вимагає заварювання. У людей, що живуть в місті, не завжди є можливість самостійно заготовити коріння цикорію, а от для сільських жителів це легкодоступний спосіб, що б зимовими вечорами пити ароматний напій.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :