Як правильно вибрати готель в Таїланді?

як правильно вибрати готель в таїланді?

Вам знадобиться
 • Доступ в інтернет
 • Карта Таїланду
 • Плани поїздки
 • Особисті побажання
 • Контроль броні
Інструкція
 • . 1

  Щоб поїздка в сонячний і чудовий Тайланд виявилася приємною, необхідно грамотно підійти до вибору готелю. Найпростіше використовувати систему онлайн бронювання. Для цього достатньо мати доступ до мережі інтернет. Далі слід знайти найбільш зручний для себе веб-сайт з багатим вибором об’єктів для проживання та детальним описом кожного з них. Більшості туристів зручніше користуватися російськомовними ресурсами. Обдумуючи, як правильно вибрати готель, слід враховувати цілий ряд критеріїв, починаючи від його вартості і розташування, закінчуючи наявністю інфраструктури і розваг.

 • . 2

  Тайланд — країна з багатющою культурою та історією. Вона ділиться на материкову і острівну частини. Перш ніж вибрати той чи інший готель для відпочинку, бажано переглянути карту країни і визначити, в якій частині краще зупинитися. Материкова частина з туристичними центрами Бангкок і Паттайя більше орієнтована на історичні пам’ятки і нічне життя. Острови дарують можливість провести відпустку серед прекрасних пейзажів. Втім, відпочинок можна розділити. Для цього необхідно заздалегідь з’ясувати, як поміняти готель, переїжджаючи, наприклад, з Паттаї на острів Самуї або Пхукет.

 • . 3

  Щоб бронь готелю була максимально вдалою, потрібно заздалегідь скласти план поїздки. У першу чергу потрібно придбати авіаквитки, в деталях перельоту знайти точну дату і час прибуття в Таїланд за місцевим часом, виходячи з цього рекомендується призначати в онлайн-пошуку дату заселення. Якщо система бронювання обрана грамотно, то в описі кожного об’єкта можна знайти не тільки фотографії та перелік послуг, але й правила як вести себе в готелі згідно з місцевими звичаями, яка там прийнята система оплати послуг, яке пропонується харчування. Дуже важливо вивчити розташування готелю, його близькість до моря, транспортних розв’язках, торговим центрам, місцям для розваг і відпочинку.

 • . 4

  Вибір готелю в значній мірі залежить від особистих переваг туриста. Якщо його цікавить бурхлива і захоплююча нічне життя, можна зупинитися в готелі в центрі міста. Якщо людина захоплена водними видами спорту, обов’язково проживання в безпосередній близькості до пляжу. Грають роль такі критерії як наявність в готелі салону краси, тайського масажу, групи йоги, дитячої анімації, дієтичного харчування і т. п. Перед тим як перевірити бронь готелю, потрібно досконально упевнитися в наявності бажаних послуг і сервісів, щоб потім не розчаруватися у відпочинку .

 • . 5

  Для власного спокою завжди краще перевірити успішне бронювання готелю незважаючи на підтвердження, яке автоматично надсилається системою на електронну адресу. У Таїланді раді своїм гостям в будь-який час, тому кожен готель має веб-сайт і з готовністю розміщує свої дані на туристичних порталах. Відшукавши електронну адресу готелю, можна написати повідомлення з проханням підтвердити бронь. Перед тим як написати лист в готель, бажано перекласти його англійською, так як російською мовою в цій туристичній зоні місцеві співробітники поки не дуже добре володіють. А вільно володіють англійською мовою туристи можуть просто зателефонувати в свій готель на ресепшн і, назвавши номер броні, переконатися в її наявності на необхідні дати. Час для дзвінка адміністратору готелю краще вибирати з урахуванням різниці в часі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :