Як правильно вибрати перфоратор за допомогою Інтернет?

як правильно вибрати перфоратор з допомогою інтернет?

Вам знадобиться
 • Доступ в Інтернет
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Бажаючи придбати новий електричний ручний інструмент, багато хто не поспішають, знаючи, що сьогодні велика ймовірність купити недовговічний апарат. Адже безсовісно продаються одноразові підробки навіть на самі шановні марки. Проте, всім відомо, що купувати краще в інтернеті — це значно дешевше, ніж у магазинах. Але як правильно вибрати перфоратор в мережі, який прослужить довго і стане надійним помічником у роботі?

 • . 2

  Найбільш продаваним в россии перфоратором давно вважається легкий і компактний апарат фірми Макіта, модель HR 2450. Його співвідношення ціни / якості — оптимально. Періодичне змазування редуктора і патрона продовжує життя вироби до 5 — 7 років інтенсивної роботи (в мережі є багато слушних порад про те, як розібрати патрон перфоратора). Але все це справедливо лише в разі, якщо купується не підробка.

 • . 3

  Потрібно бути обережним, адже чим популярніше марка перфоратора — тим вище ймовірність стати жертвою шахраїв. В інтернеті через пошук шукається офіційний сайт виробника обраного перфоратора. Зазвичай за допомогою мовного меню можна «русифікувати сайт» і легко знайти на ньому сторінку офіційного представника (дистриб’ютора) в Росії. На ньому повинні бути всі мануали до продаваним виробам російською мовою, аж до інструкцій як вставити свердло в перфоратор.

 • . 4

  На сайті дистриб’ютора зазвичай можна або придбати виріб, або перейти в інтернет-магазин офіційного регіонального представника, який територіально й географічно наближений до кінцевого покупця. У кожному обласному і великому районному місті обов’язково є офіційні дилери, які торгують різними брендами. Але шукати їх слід тільки за рекомендацією самого виробника. Краще купувати в магазині, який надає і ремонтний сервіс. Там вам допоможуть як розібрати перфоратор makita, так і придбати запчастини для заміни зношених.

 • . 5

  Природно, що не кожен день майстер займається чищенням свого електроінструменту і заміною зношених деталей. У багатьох ця робота займає багато часу і нервів. А деякі не можуть передбачити, коли слід замінити стерті запчастини новими і після найменшої поломки викидають перфоратор — при тому, що його періодичний ремонт коштує копійки. Якщо майстер не знає, як розібрати перфоратор Макіта 2450 — краще йому користуватися сервісом кожні 500 годин роботи перфоратора. Правильний пошук легального дилера електричного ручного інструменту допоможе кожному заощадити гроші і нерви.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :