Як правильно вибрати піджак шкіряний?

як правильно вибрати піджак шкіряний ?

Вам знадобиться
 • Піджак
Інструкція
 • . 1

  Піджаки відмінно впишуться в гардероб будь-якої дівчини. Вони можуть бути діловими для роботи, або вони можуть бути яскравих кольорів, які підійдуть для прогулянки в холодний вечір, а також для походу в кіно, театр, ресторан, або кудись ще. Як правильно вибрати піджак? Піджак повинен відмінно сидіти, бути підходящим не тільки за розміром, але і сидіти по фігурі. Колір піджака повинен підходити до обраних аксесуарам в одязі, це буде поєднуватися і виглядати стильно. Також піджаки бувають шкіряними, як вибрати такий піджак? Шкіряні піджаки також повинні бути за розміром і підходити фігурі, краще всього вибирати піджаки з натуральної шкіри, так як вони довше прослужать. Піджаки з штучної шкіри також гарні, але вони не будуть довго служити, а з часом така шкіра почне тріскатися.

 • . 2

  Піджаки бувають з різних матеріалів, так зараз існують піджаки і з джинсової тканини. Як прикрасити джинсової піджак? У цьому можуть допомогти різні деталі, як різні паєтки, мережива, металеві заклепки тощо. Можна розшити піджак такими деталями, або ж просто зав’язати на шию красивий шарфик в тон аксесуарам — це теж додасть стильність в образ.

 • . 3

  Також існує спеціальні барвники, які можуть пофарбувати речі. Як пофарбувати піджак? Для початку потрібно купити спеціалізовану фарбу, яка фарбує тканину. Перед початком фарбування піджака, його потрібно ретельно випрати, щоб не було плям, так як результат фарбування може не порадувати і колір фарбування буде нерівним. Потрібно переконатися в тому, що кишені порожні і в них нічого немає, також краще всього відпороти гудзики з піджака, щоб усі місця добре пофарбувалися, а потім після такої фарбування піджака, гудзики пришивають назад.

 • . 4

  Як вже і говорилося, потрібно підбирати піджак такий, який буде відповідати за розміром. Як визначити розмір піджака? Для початку вимірюються такі параметри, як обхват грудей, обхват стегон і обхват талії, а також дивляться і на зростання. Наприклад «S» підходять для зростання 165 — 170 см, «R» для зростання 170 — 177 см, а «L» для зростання 178 — 183 см. Якщо обхват грудей розділити на 2, вийде розмір, наприклад 106: 2 = 53 розмір. Ось і примірні інструкції, як визначити розмір і підібрати піджак за розміром.

 • . 5

  Піджаки також вимагають до себе догляду, їх потрібно правильно утримувати. Як правильно скласти піджак? Піджак можна помістити на зберігання у валізу, так він не буде порошиться, в той час, як він не згодиться, або повісити його на вішалку. Дбайливе ставлення і турбота допоможе утримувати речі в чистоті, і термін служби їх також порадує.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :