Як правильно вибрати протизаплідні таблетки?

як правильно вибрати протизаплідні таблетки?

Вам знадобиться
 • Консультація лікаря
Інструкція
 • . 1

  Подумайте, з якої причини ви збираєтеся почати прийом гормональних таблеток. Щоб запобігти небажаній вагітності? Зменшити утворення акне (вугрові висипання)? Справитися з частими перепадами настрою і депресією? Усунути хворобливі відчуття в період менструації? Відрегулювати менструальний цикл? Причина, по якій ви хочете приймати гормони, дуже важлива, і може стати вирішальним фактором при виборі гормонального препарату.

 • . 2

  Щоб правильно вибрати протизаплідні таблетки, проконсультуйтеся з лікарем. Розкажіть йому про те, якого ефекту ви очікуєте від таблеток. Лікар може підказати, який препарат вам краще вибрати, враховуючи ваші індивідуальні особливості, у тому числі вік і те, курите ви.

 • . 3

  Перед тим, каквибрать протизаплідні таблетки, вирішіть для себе, який вид таблеток ви хочете приймати. Комбіновані гормональні засоби (ті, які містять і естроген, і прогестерон) допомагають регулювати менструальний цикл і овуляцію. В одній упаковці, як правило, міститься 21, 28 або 91 таблетка. Це означає, що кожного разу місячні будуть починатися в перерві між закінченням прийому однієї упаковки і початком наступної. Більшість препаратів в упаковках по 28 або 91 таблетці містять плацебо або солодкі пігулки-обманки для безперервного прийому гормонів, коли після закінчення однієї пачки ви відразу переходите до наступної. У випадку, якщо ви приймаєте препарат, що містить 21 таблетку на один цикл, необхідно зробити 7-денну перерву, а з початком нового менструального циклу відновити прийом таблеток. Цей різновид гормональних засобів знижує ризик розвитку раку яєчників, допомагає впоратися з неприємними передменструальними симптомами, знизити волосистость тіла, зменшити утворення акне, а також полегшує протікання передменструального дісфоріческого розлади.

 • . 4

  Ці таблетки мають побічні ефекти. Вони можуть спровокувати утворення смертельно небезпечних тромбів (в першу чергу це стосується жінок, що палять, а також жінок старше 35), безконтрольні головні болі, що супроводжуються кровотечею, а також нудоту, блювоту і збільшення маси тіла.

 • . 5

  Альтернативою комбінованим гормональним препаратам є таблетки, що містять тільки один гормон — прогестерон. Їх називають міні-пили, або POP (progestin only pill). Вони також допомагають придушувати овуляцію, хоч і визнані менш ефективними, ніж комбіновані препарати. У результаті впливу міні-пили слиз, що виділяється шийкою матки, стає густішою і утворює непереборну перешкоду для сперматозоїдів, які не можуть зустрітися з яйцеклітиною. Для максимальної ефективності ці таблетки слід приймати щодня строго в один і той же час. Вони підходять жінкам старше 35 років, годуючим матерям, а також кращим жінкам. Цей препарат ідеально підходить тим, хто хоче зменшити крововтрату або хворобливі відчуття в період менструації. Однак і ці таблетки можуть викликати ускладнення, зокрема нудоту, блювоту, головний біль, болючість молочних залоз і відсутність місячних.

 • . 6

  Вивчіть всі варіанти і визначитеся, які таблетки найбільшою мірою відповідають вашому організму і вашим очікуванням. Гормональні препарати від різних виробників не так вже сильно відрізняються, і перш за все слід звертати увагу на вигляд таблеток (наприклад, комбінований препарат, розрахований на 21 або на 28 днів прийому). Ваш лікар підкаже, таблетки якого виробника найкраще підходять саме вам, а також які з них влаштують вас в плані ціни.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :