Як правильно вибрати смартфон?

як правильно вибрати смартфон?

Вам знадобиться
 • Інформація
 • Визначитися з метою покупки
 • Грошові кошти
 • Акуратність
Інструкція
 • . 1

  Крім здійснення дзвінків і відправлення СМС-повідомлень смартфон можна використовувати як календар, адресну книгу, аудіо-та відеоплеєр, засіб для відправки електронної пошти і як пристрій для виходу в Інтернет, а так же редактор документів Excel і Word. Крім того, на смартфон можна встановлювати різні сумісні з ним програми. Це дозволить зробити ваш телефон функціональним, оригінальним і виділяється. Наприклад, ви можете змінити під свій смак алгоритм роботи меню і його зовнішній вигляд. Використання адресної книги смартфона, лічильника калорій або пульта ДУ (дистанційного керування) для DVD-плеєра — так само є важливими функціями. Для цього потрібно знайти в Інтернеті і завантажити потрібну програму. З чого ж починати ознайомлення з цим пристроєм?

 • . 2

  Пристрій введення інформації: Це пристрій — найважливіша частина в будь-якому смартфоні, так як він створювався саме для роботи з великим обсягом інформації. Основних способів введення існує три: сенсорний екран, повноформатна QWERTY-клавіатура й компактна телефонна клавіатура. Якщо ж ви збираєтеся працювати з великими обсягами тексту, то рекомендується звернути увагу на смартфон, що має QWERTY-клавіатуру з досить великими і зручними клавішами. Багато не надрукуєш, використовуючи сенсорний екран, але він більш інформативний і універсальний. Використовуючи його, можна «подорожувати» по меню, здійснювати набір різного тексту на віртуальній клавіатурі і навіть прямо на екрані малювати букви. Іноді можна поєднувати і обидва способи. Смартфони з невеликий і відносно незручною клавіатурою володіють тільки одним плюсом — вони є самими компактними з цього «сімейства».

 • . 3

  Процесор і пам’ять смартфона: Зверніть увагу на процесор смартфона і обсяг його пам’яті. Чим більш високою тактовою частотою роботи процесора і великим об’ємом оперативної пам’яті має обираний смартфон, тим істотніше його обчислювальні можливості, а значить, тим швидше він працює. Для зберігання інформації у всіх смартфонів існують слоти розширення для встановлення флеш-карт пам’яті. Залежно від ваших уподобань, виберіть потрібний обсяг купується (опціонально) карти пам’яті. Якщо ви купуєте телефон у магазині, але з якихось причин не можете знайти технічні характеристики і докладний опис свого обранця, то це повинно вас насторожити. Проконсультуйтеся про це у продавця. Якщо і це не дасть результатів, то ви можете провести тестування смартфона безпосередньо «не відходячи від каси». Для виконання цієї процедури краще всього одночасно запустити на ньому МР 3-плеєр в режимі фону і яку програму для перегляду документів «Офіс» або фотографій. Це найбільш часте поєднання програм, включених одночасно. Якщо в цьому випадку смартфон почне працювати абияк, то він не заслуговує вашої довіри і уваги.

 • . 4

  Операційна система: Далі необхідно звернути увагу на встановлену операційну систему. Тут вибір не великий: або OS Windows Mobile Smartphone Edition, або Symbian OS, або Linux від MontaVista, або Google Android. Більшість смартфонів працюють на перших двох системах. Дві останні — це нові операційні системи, які тільки починають завойовувати світові ринки. Перші дві майже ідентичні, за винятком одного. За своєму специфічному інтерфейсу Symbian OS найбільш наближена до телефонів, тому що вона спочатку створювалася саме для мобільних пристроїв. Тут все просто, дружелюбно і наочно, і всі налаштування видно відразу. OS Windows Mobile є більш складною в налаштуванні, так як вона спочатку прийшла в світ персональних комп’ютерів КПК, а потім вже в смартфони. Якщо ви не бажаєте довго розбиратися з налаштуваннями, сміливо вибирайте Symbian OS. Але якщо ви раніше вже мали досвід використання КПК з ОС Windows і звикли з того моменту до його інтерфейсу, то OS Windows Mobile Smartphone Edition — ваш вибір. MontaVista, або Google Android ж варто вибирати після найретельнішого вивчення можливостей даних нових операційних систем.

 • . 5

  Дисплей: Наступна деталь, що вимагає вашої уваги — це дисплей. При виборі дисплея потрібно керуватися в першу чергу цілями використання смартфона. Крупний дисплей з високим дозволом і максимально можливою кількістю квітів однозначно має незаперечні переваги. Він краще передає графіку і з його допомогою можна комфортно переглядати WEB-сторінки. Слід врахувати, проте, що великий екран споживає більше енергії, що веде до більш швидкої розрядки акумулятора. Тому, якщо ви плануєте часто дивитися фотографії, користуватися мережею Інтернет, читати книги й грати в 3 D-ігри, то вам потрібен саме такий дисплей. Якщо ж ці можливості вас не цікавлять, можна вибрати дисплей і трохи менше.

 • . 6

  Інші можливості смартфона: Слід знати і пам’ятати очевидну істину, що смартфон в першу чергу необхідний для розмов, і з цього випливає наявність дуже важливого показника — впевненого прийому сигналу в проблемних місцях. Всі інші опціональні можливості, такі як наявність камери (однієї чи двох), MP 3-плеєр, FM-приймач, і багато іншого, можете вибрати виходячи з ваших індивідуальних потреб і переваг.

 • . 7

  Вдалої покупки!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :