Як правильно вибрати старий автомобіль?

як правильно вибрати старий автомобіль?

Вам знадобиться
 • Увага
 • Водійські права
 • Серветка і магніт
 • Ліхтарик
Інструкція
 • . 1

  Купівля вживаного автомобіля — це стрес для будь-якої людини. Збираючись на зустріч з продавцем, потрібно сконцентруватися і ретельно провести огляд. Не варто вірити власникові машини на слово, йому ж головне продати! Довіряйте тільки своїм очам і задавайте якомога більше несподіваних питань.

 • . 2

  Візьміть з собою на зустріч водійські права. Проїхавши за кермом автомобіля, ви зможете краще оцінити його ходові якості, стан підвіски і коробки передач. Крім цього, побувавши в кріслі водія, легше психологічно відчути до душі вам машина чи ні. Абсолютна більшість людей не знають, як вибрати старий автомобіль, через це безліч покупок відбувається на емоціях. Щоб підібрати саме те, що вам потрібно, перед придбанням варто визначити марку автомобіля, а також врахувати умови експлуатації.

 • . 3

  Визначаючи марку, важливо зрозуміти, наскільки вона поширена у вашому регіоні, чи не буде надалі проблем при пошуку запасних частин. Якщо ви часто здійснюєте поїздки на далекі відстані, набагато економічніше буде машина з невеликим об’ємом двигуна. При постійному пересуванні по поганих дорогах, краще віддати перевагу автомобіль з великим кліренсом. Враховуючи ці та подібні чинники, ви точно купите потрібне вам авто.

 • . 4

  Дізнатися, чи була машина в аваріях можна за допомогою загорнутого в серветку магніту. Прикладаючи магніт до всіх елементів кузова, і спостерігаючи за ступенем притягання його до металу, можна зрозуміти, де проводився ремонт, і було покладено багато шпаклівки. Також про можливі ДТП проінформують скла, вони повинна бути з однаковим маркуванням. Ці аспекти є першорядними в питанні, як правильно вибрати старий автомобіль.

 • . 5

  Двигун машини найкраще перевірити в спеціальному сервісі. При попередньому огляді мотор повинен працювати рівно, в ньому неприпустимі ніякі сторонні стуки. Про стан коробки передач повідомить перемикання передач. Якщо перехід з однієї швидкості на іншу відбувається плавно, без ривків, то КПП в нормальному стані.

 • . 6

  При огляді моторного відсіку, скористайтеся ліхтариком, так ви зможете краще розглянути можливі патьоки технічних рідин і оцінити стан всіх деталей. Салон — це особа машини. Його стан скаже про акуратність попереднього власника, тобто якщо салон весь блищить, то, ймовірно, і все інше в хорошому стані.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :