Як правильно вибрати зубну пасту?

як правильно вибрати зубну пасту ?

Вам знадобиться
 • Зубна паста з фтором
 • Зубна паста з екстрактами
Інструкція
 • . 1

  Мабуть, більшість людей, купуючи різні засоби гігієни, в тому числі, і зубну пасту, навіть не замислюються про те, що до їх вибору потрібно підходити зі знанням справи. Адже правильно підібрана зубна паста, з урахуванням особливостей порожнини рота, стану зубів і ясен, надає, як профілактичний, так і, за необхідності, лікувальний ефект.

 • . 2

  Дантисти дають кілька порад щодо того, на що звернути увагу при купівлі цього кошти. Знаючи їх, сумнівів у тому, як правильно вибрати зубну пасту, вже не виникне. Отже, в першу чергу, варто порадитися зі своїм стоматологом, якою пастою потрібно чистити зуби — профілактичної або лікувальної. Практично всі пасти, що продаються в магазинах, надають лікувально-профілактичну дію і призначені не тільки для очищення зубів, але і запобігають появі карієсу, хвороби ясен і пародонтоз. Для щоденного застосування рекомендується використовувати зубну пасту з додаванням екстрактів натуральних трав, наприклад, з м’ятою, шавлією, ромашкою.

 • . 3

  Як визначити зубну пасту, яка підійде в кожному конкретному випадку — завдання фахівця. Оцінивши загальний стан порожнини рота: фортеця зубної емалі, наявність карієсу, зубного каменю або кровоточивості ясен, лікар повинен надати рекомендації щодо зубної пасти та її складу. Для зміцнення структури емалі підійдуть пасти, збагачені фтором і кальцієм, для зняття запалення з ясен — з антисептиками, лікарськими рослинами або ефірними маслами.

 • . 4

  До речі, тим, хто думає, як відбілити нігті зубною пастою, можна скористатися будь-яким з цих коштів. Для людей, які страждають від зайвої чутливості зубів, розроблені спеціальні пасти, які знижують больову реакцію зубів на різні продукти і температурні подразники. Проблема, як зробити зубну пасту будинку, вирішується досить швидко, якщо під рукою є сода, сіль і, наприклад, ефірна олія м’яти.

 • . 5

  Якщо потрібно поліпшити обмінні процеси, то лікар зазвичай радить користуватися пастою, до складу якої входять вітаміни групи В, А, С. Деякі пасти надають комплексний позитивний вплив на порожнину рота, одночасно зміцнюючи зубну емаль і усуваючи набряк або кровоточивість ясен.

 • . 6

  Як роблять зубну пасту для дітей і як правильно вибрати пасту для дитини? Малюкам не можна користуватися «дорослими» пастами до 12 років, оскільки більшу частину миючого засобу вони проковтують. Саме тому їм необхідно чистити зубки спеціальними дитячими, менш абразивними, зубними пастами, до складу яких не входить фтор.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :