Як правильно відчувати габарити машини?

як правильно відчувати габарити машини?

Вам знадобиться
 • Автомобіль
 • Автодром
 • Досвідчений водій
 • Впевненість
Інструкція
 • . 1

  Як правило, досвідчені водії габарити будь-якого автомобіля на рівні інтуїції. Деяким з них досить подивитися на машину, і сівши за кермо вони точно зможуть визначити відстань від неї до будь перепони. Але потрібно розуміти, що навчитися цьому за день, місяць чи навіть рік неможливо. Щоб остаточно адаптуватися до дороги, машині, знадобляться роки безцінного досвіду.

 • . 2

  Для того, щоб визначити чи зрозуміти в якій точці закінчується та чи інша частина автомобіля, зовсім не обов’язково намагатися висунути голову з вікна і наочно бачити її. Ще раз варто повторити, що почуття приходить тільки з досвідом, його лише можна розвинути. Якщо говорити про те, як звикнути до габаритів машини, необхідно застерегти недосвідчених водіїв від однієї небажаної помилки: не потрібно намагатися відрегулювати водійське крісло таким чином, щоб сидячи на ньому було видно край капота.

 • . 3

  Як правило, це тільки погіршує ситуацію. Якщо хтось занадто боїться їздити, рішенням проблеми може стати відвідування автодрому. Необхідно попросити більш досвідченого водія з’їздити з ним на тренувальний майданчик, попросити пару рад. Не потрібно боятися зачепить встановлені кілки — навпаки, у разі кожної помилки необхідно витягти корисні уроки. Дуже складно відчувати автомобіль, рухаючись задом, але боятися нічого не варто.

 • . 4

  Необхідно налаштувати дзеркала таким чином, щоб у них відбивався кут машини, на автодромі навчитися орієнтуватися по них. Перш ніж відповідати для себе на питання, як правильно відчувати габарити машини, необхідно позбутися від страза і невпевненості. Потрібно змусити себе повірити, що нічого страшного і надприродного в цьому немає. Як правило, така проблема зустрічається серед жіночої статі.

 • . 5

  Не потрібно кидатися в паніку, якщо на своєму автомобілі ви потрапили в аварію. Необхідно обміркувати ситуацію, згадати, на що ви не звернули уваги. Щоб відчувати габарити автомобіля правильно, необхідно зосередитися на кожній дрібниці. Спочатку буде непросто, але з часом все має стати на свої місця і ніякої автомобіль не буде наводити перед поїздкою страх.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :