Як правильно висаджувати насіння в торф’яні таблетки?

як правильно висаджувати насіння в торф'яні таблетки?

Вам знадобиться
 • Насіння
 • Торф’яні таблетки
 • Вода
Інструкція
 • . 1

  Висадити насіння в торф’яні таблетки простіше простого. Для цього потрібно всього лише знати як правильно висаджувати насіння, а сама торф’яна таблетка, точніше її застосування в якості ємності для посіву, не повинно викликати жодних труднощів. Таблетки для початку заливають гарячою водою, від чого вони моментально набухають, оскільки складаються з торфу і поживних речовин. Перед висаджуванням потрібно дати торф’яної середовищі охолонути і після цього можна відразу ж садити так само, як і в звичайний горщик. Якщо виникнуть проблеми із заглибленням дрібних насіння, можна використовувати пінцет.

 • . 2

  Перед тим як посадити насіння квітів далеко незайвим буде спочатку вивчити загальні правила їх висаджування, розведення. Адже мало хто знає, наприклад, що перед тим як виростити лаванду з насіння цьому насінню потрібна тривала стратифікація, інакше вони просто не зійдуть. Для цього насіння витримують протягом декількох місяців за певних низьких температурах, або їх садять в горщики під зиму у відкритий грунт.

 • . 3

  А чорнобривці, наприклад, потрібно навпаки висаджувати в березні-квітні, коли грунт достатньо прогріється. Для початку насіння можна висадити в торф’яні таблетки, а потім пересадити в горщики з живильним середовищем до складу якої повинні входити торф, перегній і пісок. Чорнобривці можна висадити і пророслими насінням. Для цього перед тим як садити насіння чорнобривців їх викладають на мокру ганчірку, яку потім поміщають в целофановий пакет. Через три дні насіння проросте.

 • . 4

  Найчастіше насіння з певних причин не сходять і виникає питання: «Як перевірити насіння на схожість?» Для початку можна оцінити їх стан чисто візуально і відбракувати всі порожні, нестандартні екземпляри. А стати впевненим у схожості насіння на сто відсотків можна лише прорости їх. Ця нескладна процедура дозволить надалі заощадити дорогоцінний час.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :