Як правильно вішати прання і що для цього знадобиться?

як правильно вішати прання і що для цього знадобиться?

Вам знадобиться
 • Сушка
 • Визначення тканини
 • Прищепки
Інструкція
 • . 1

  В сучасний час прання, сушіння і прасування білизни, стала набагато простіше, ніж це було у наших мама і бабусь. Для прання є пральні машини, для сушіння білизни — спеціальні пристосування, які не займають багато місця, для прасування — дуже хороші праски, які не псують одяг. Перед тим як правильно вішати прання, потрібно подивитися з якого матеріалу складаються речі. Так, наприклад, вироби з вовни краще розкладати на горизонтальній поверхні, а не вішати. Інакше вони можу витягнутися. Трикотажні речі краще спочатку струснути, а потім вже вішати.

 • . 2

  Для початку потрібно розвісити великі речі, а потім вже шукати вільне місце для дрібниці. Також постільна можна розвісити на дверях гармошкою, але це ускладнює прасування. Якщо сушити на вулиці, то можна речі за краї закріпити прищіпками — це дозволить речам швидше висохнути. Сушити білизну, звичайно, стоїть біля джерела тепла, але не біля відкритого вогню. Це дозволить речам НЕ заветрівалось: адже в холодному і вологому приміщенні речі сохнуть дуже довго і набувають не дуже приємний запах.

 • . 3

  Але найголовніше — це не сушка, а те, як правильно випрати речі. У цьому випадку можна як користуватися гелем для прання, так і порошком. Який спосіб більше подобається. Перед тим як прати білизну, потрібно відокремити білі речі від кольорових і темних. Білі речі краще прати окремо. У разі сильного забруднення потрібно спочатку обробити річ: можна запрати господарським милом або спеціальними твердими олівцями для видалення плям. Також при бажанні можна замочити речі в відбілювач або порошку. Тільки після цього можна приступати до прання.

 • . 4

  Але є такі речі, які краще не прати (пуховик, пальто), інакше вони можуть деформуватися. Як почистити пуховик без прання? — Існує багато варіантів. Найпростіший — звернутися в хімчистку, а можна почистити самостійно. Якщо забруднення несильне, то можна просто потерти мильним розчином це місце, промити водою і просушити.

 • . 5

  Для кожної речі необхідно знати, як вибрати режим стріки правильно. Інакше можна зіпсувати річ і ніяка правильна сушка її вже не врятує. Так, для постільної білизни краще вибрати режим з температурою не менше 60 градусів, а для виробів з шовку і нижньої білизни краще використовувати делікатне прання. Речі, які виконані з трикотажу, мають властивість сідати. Тому нічого не залишається, як розтягнути речі після прання. Тоді вони набудуть свій нормальний розмір.

 • . 6

  І наостанок необхідно пам’ятати, що тільки що забруднені речі відпираються набагато краще, ніж ставлені на потім. Чим довше зберігати брудну річ, тим вона гірше відіпрати. Правильна прання та сушіння речей допоможуть утримувати свій гардероб і гардероб своєї сім’ї у порядку та естетичної красі. Якщо прання та сушіння проведені правильно, то ніхто не здогадається, як давно була куплена конкретна річ і скільки прань вона вже перенесла.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :