Як правильно входити до церкви?

як правильно входити до церкви ?

Вам знадобиться
 • Церква
 • Знання біблійних канонів
 • Бажання відвідати храм
Інструкція
 • . 1

  Як багато віруючих людей у світі, як і багато тих, хто в ній незнайомий. Але все, ж більшість чоловіків, жінок і дітей бувають в божому храмі в період великих свят або в силу сімейних свят, які пов’язані з церковними обрядами, такими як хрещення дитинку, вінчання молодих та інші. Але перед тим як відвідати церкву до цього потрібно підготуватися, що б все зробити правильно і не порушити жодних традицій. Дуже важливо знати, як правильно входити до церкви.

 • . 2

  Ті люди, які не вірують в Бога, можливо просто спокійним кроком зайдуть у приміщення церкви, але це не правильно, і таким чином виявляється неповага такої людини, як до Бога, так і до парафіян. Збираючись відвідати церкву, ви повинні налаштуватися, тобто не потрібно вести себе зухвало потрібно всім своїм виглядом показати покаяння і повагу до даного місця.

 • . 3

  Якщо ви не знаєте, як правильно зайти до церкви, то краще, перед тим як збиратися до церкви поговорити зі знаючим людиною. Ви повинні знати, що, вже підійшовши до воріт церкви, вам слід поклонитися і перехреститися один раз. Що стосовно жінок, то їм не варто відвідувати храм в період менструації. Такі жінки вважаються брудними, краще перенести візит, коли все закінчитися.

 • . 4

  Якщо не знаєте, як входити до церкви, то зверніть увагу на прихожан і на їх дії. Ви повинні підійти до дверей церкви поклонитися і перехреститися три рази, при цьому можна прочитати коротеньку молитву або сказати наступні слова: «Увійду у дім Твій, Господи, поклонюся Храму святого Твого …»

 • . 5

  Після цього ви можете увійти в церкву. Але і всередині будівлі потрібно дотримуватися правил поведінки, що б нікого не образити. Так представниці прекрасної статі повинні вибрати собі місце, де стати з лівого боку, а сильна половина людства повинна стояти з правого боку. Не бажано просто прогулюватися по церкві, так як ви знаходитесь в божому храмі, а не на виставці картинної галереї. Якщо ви хочете знати більше про поведінку в церкві, то вам краще поговорити з віруючою людиною і уточнити всі запитання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :