Як правильно вживати висівки: чим корисні висівки?

як правильно вживати висівки: чим корисні висівки?

Вам знадобиться
 • Висівки
 • Вода
Інструкція
 • . 1

  Висівки — це природні харчові волокна, які отримують при переробці таких зернових культур, як пшениця, жито, овес, рис, гречка. У тих, хто їх приймає, є шанс уберегтися від багатьох хвороб. Висівки не перетравлюються і не засвоюються, але при цьому виконують важливу задачу в організмі: сприяють виведенню з організму токсинів, канцерогенів, а також створюють відчуття ситості, покращують роботу кишечника. Саме тому для бажаючих схуднути будуть прекрасним підмогою, важливо лише врахувати як правильно вживати висівки.

 • . 2

  Починати прийом висівок треба з невеликих кількостей (по 1 / 2 чайної ложки) з кількох причин: слизова шлунково-кишкового тракту повинна поступово звикати до більш грубої їжі, інакше можливе запалення в ШКТ. Висівки, поглинаючи рідина, розбухають і збільшуються в розмірах, саме через це їх властивості треба знати, як правильно їсти висівки. Разом з висівками в організм обов’язково повинна надходити рідина в достатній кількості мінімум 0, 5 склянки води. Якщо води буде мало, то може виникнути порушення прохідності кишечника.

 • . 3

  Зараз випускають всілякі висівки, тому слід знати, як виглядають висівки: їх колір може відрізнятися від кремового до темно-коричневого, що залежить від того, з якої зернової культури зроблені висівки. Вони можуть йти просто, як великий порошок, але й можуть бути спресованного в гранули або подушечки. Висівки не повинні мати сторонніх запахів, бути сухими. Тому варто звернути увагу на якісну упаковку від виробника.

 • . 4

  Зазвичай висівки для профілактичних цілей починають приймати, починаючи з невеликої кількості, по половині чайної ложки, поступово збільшуючи його до двох чайних ложок тричі на день, до їжі або під час їжі. Як приймати висівки для схуднення? Починати поступово з 1 / 2 чайної ложки один раз на день і довести потім кількість прийнятих висівок до 2 чайних ложок 1 — 3 рази на день. Але для ефективного схуднення необхідно відкоригувати свій раціон, зменшивши кількість споживаних калорій. Один прийом їжі можна замінити прийомом склянки кефіру з висівками.

 • . 5

  Що б організм звик до отрубям, на першому етапі треба знати, як приготувати висівки. Найкраще 1 / 2 чайної ложки висівок залити половиною склянки окропу, розмішати, настояти 10 — 15 хв, потім випити або додати до супу. Через тиждень їх можна вже просто додавати в готові страви: суп, борщ, кашу. Висівки зі склянкою кефіру дають хороше відчуття ситості.

 • . 6

  Враховуючи все вищесказане, слід пам’ятати, що навіть висівки при занадто активному застосуванні можуть «вичистити» з організму не тільки шкідливе, але і значна кількість необхідних мінеральних речовин.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :