Як правильно зарядити акумулятор телефону?

як правильно зарядити акумулятор телефону ?

Вам знадобиться
 • Мобільний телефон
 • Зарядний пристрій
Інструкція
 • . 1

  Ні для кого не є секретом те, що від того, наскільки правильно заряджається батарея мобільного телефону, залежить термін його служби. Звичайно, замість старої батареї можна придбати новий акумулятор. Але правильно заряджати акумулятор, щоб він прослужив довше, набагато ефективніше. Тим більше, що нічого складного в тому, як зарядити телефон правильно, немає.

 • . 2

  У мобільних телефонах зустрічаються два типи акумуляторів: літій-іонні та нікель-металогідридні. Залежно від того яка батарея встановлена на телефоні, залежать і правила зарядки стільникового телефону.

 • . 3

  Якщо встановлено нікелевий акумулятор, то телефон необхідно заряджати тоді, коли батарея близька до повної розрядки або повністю розрядилася. Відключати зарядний пристрій від телефону з такою батареєю необхідно після того як вона зарядиться на 100%. Дотримуючись цих нехитрих правил, можна продовжити термін служби батареї і використовувати всю ємність, передбачену виробником.

 • . 4

  Варто відзначити, що нікелеві акумулятори зустрічаються вкрай рідко і більшість мобільних телефонів комплектуються літієвими батареями. А як правильно зарядити акумулятор телефону, якщо він має літій-іонну батарею?

 • . 5

  При зарядці телефону з літієвої батареєю чекати повного розряду як у випадку з нікелевим акумулятором зовсім необов’язково. Також, немає необхідності чекати повної зарядки акумулятора. У цьому плані літієві батареї більш невибагливі. Однак, щоб літій-іонна батарея прослужила більш тривалий час, фахівці рекомендують дотримуватися при зарядці ті ж правила, що і з никільового батареями. Ще одне важливе правило для таких батарей: якщо чекати повного заряду, то ні в якому разі після 100% підзарядки, не можна залишати телефон підключеним до мережевого зарядного пристрою. Якщо не дотримуватися цього правила, то термін служби акумулятора значно скоротитися.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :