Як правильно зав’язати краватку?

як правильно зав'язати краватку?

Вам знадобиться
 • Навички зав’язувати краватку
 • Бажання носити краватку
Інструкція
 • . 1

  Для того, як зав’язати краватку немає виразно одного правила, тільки тому, що і варіантів вузлів чимало. Кожен вузол вимагає певної вправності. Але якщо дуже хочете навчитися зав’язувати краватку, то неодмінно до цього прийдете. Адже головне, щоб було бажання. Але перед тим, як приступити до навчання, давайте ж зануримося в історію і дізнаємося, коли був створений перший краватку. Адже напевно цікаво дізнатися про походження тієї речі, якою користуєтеся практично кожен день. Якщо говорити про історію, то можна відзначити, що перші згадки про краватку були в Давньому Єгипті. Однак він тоді був трохи інший, але призначення було таким же, потім про нього дізналися в Стародавньому Римі. І так інформація просочилася і дійшла нарешті й до нас.

 • . 2

  Дуже цікавою є історія про те, як зав’язати краватку. Виявляється, носіння краваток стало популярним після того, як почали вішати розбійників. Ті, у кого мотузка обривалася, природно, залишалися жити далі. Але тільки з тією умовою, що вони будуть ходити з цим краваткою все життя. Є також версія, що краватками користувалися оратори, для того, щоб не застудити свої голосові зв’язки. Скільки всього в світі цікавого. І такий нешкідливий на сьогоднішній день краватку має таку незвичайну історію. У Росії ж краватку з’явився значно пізніше. Однак, за відомостями істориків, росіяни не відразу полюбили краватку. Точніше, вони довгий час не могли до нього звикнути.

 • . 3

  Так у них навіть не виникало питання щодо того, як зав’язати краватку. Їм він, за їх словами, практично був не потрібен. Самое цікаве і веселе те, що вони не могли на той момент відрізнити від носової хустки краватку, так як вони були схожі. Однак, Петро 1, який і вніс цю ідею, як і безліч інших із заходу, сказав їм, що відмінність краватки від носової хустки в тому, що в нього не сякаються. З часом росіяни звикли до краватки. І зараз краватку зовсім змінив своє значення. Його носять тільки ділові люди, які мають свою справу, свій стиль. І те, як зав’язувати краватку, сьогодні цікавить практично всіх. Вузлів існує багато, проте не всі чоловіки знають їх і значить не використовують. Коли чоловік знайомий хоча б з кількома варіантами зав’язування краватками, то йому на душі спокійно.

 • . 4

  Але іноді хочеться чого-небудь нового, незвичайного, того, що ще ніхто з близького оточення не використав. І багато поради неодмінно допоможуть дізнатися що-то новеньке в в тому, як зав’язати краватку. Запам’ятайте для початку, що вузол, зроблений в руці, не буде виглядати красиво. Тому робіть вузол на шиї. Що стосується широкого кінця, то не потрібно його робити ні занадто довгим, ні занадто коротким. Оптимальною довжиною для нього буде 2 сантиметри нижче пояса. Отже, почнемо, мабуть, з вузла під назвою «Східний». Якщо говорити про ступінь складності, то східний вузол вважається досить легким, якщо порівнювати його з іншими численними вузлами. Так що не переживайте, цей вузол у вас точно повинен, навіть просто зобов’язаний вийде. Цей вузол в тому, як зав’язати краватку, називають також червоним або малим вузлом.

 • . 5

  Однак не дивлячись навіть на легкість виконання, зустрічається такий вузол досить рідко. Такий вид для того, як зав’язати краватку, підійде найбільше до краваток з щільних матеріалів, в число яких входять плетені, вовняні, в’язані. Необхідно для початку взяти за кінець краватки. Схрестити кінці краватки так, щоб виворіт була назовні. Зосередьте вашу увагу на тому, щоб широкий кінець знаходився під вузьким, а вузький був направлений в праву сторону. Потім широкий кінчик краватки простягніть направо і поверх вузького кінчика накладіть його. Залишилося провести широкий кінець знизу вгору через шийну петельку. У результаті отримаєте вушко. Що залишилося, це протягнути широкий кінчик краватки через що утворилося вушко і затягнути вузол. Однак східний вузол не користується такою популярністю, якою користується простий вузол.

 • . 6

  Все лише тому, що для того, щоб як зав’язати краватку, використовуючи простий вузол, не знадобиться ні терпіння, ні вправності. Перевагою даного вузла є те, що його можна використовувати при зав’язуванні краватки з будь-якого матеріалу. Широкий кінчик краватки необхідно покласти поверх зверху вузького. Дивитися широкий кінчик повинен тільки вліво. Важливо запам’ятати, що вузол потрібно зав’язувати на лицьовій стороні вашої краватки. Далі широкий кінчик краватки слід покласти знизу вузького тільки в праву сторону. Щоб вийшло вушко, необхідно обмотати вузький кінець краватки широким його кінцем, направивши його наліво. Потім необхідно знизу вгору втягати широкий кінчик краватки в шийну петлю. Залишилося протягнути його вниз крізь це вушко. Стягнути вузол і додати йому форму і вуаля. Є ще один спосіб.

 • . 7

  Як краватку зав’язувати для особливих випадків? Знаком вузол з назвою Вінздор? Для початку потрібно схрестити кінці краватки. Тим часом потрібно простежити за тим, щоб вузький кінець знаходився під широким, в той час як широкий кінець повинен бути спрямований у ліву сторону. Знизу обернути широким кінцем вузький, пройти в шийну петлю, і опустити широкий кінець вниз. Потім потрібно провести широкий кінець під вузьким вправо. Простягніть широкий кінець у петлю знизу вгору в ліву сторону, що утворився вузол обернути потрібно широким кінцем, і знову увійдіть в шийну петлю широким кінцем. У утворилося вушко простягніть той самий широкий кінець краватки. Знаючи ці три вузла, можна без особливих зусиль зав’язувати краватку. А якщо буде бажання, то неодмінно можна навчити і інших.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :