Як правильно зав’язати хустку по-мусульманському?

як правильно зав'язати хустку по -мусульманському?

Вам знадобиться
 • Хустка
 • Інструкція
 • Фантазія
Інструкція
 • . 1

  Східна культура привертає до себе багатьох людей своєю таємничістю, своєю красою, своєю індивідуальністю. У пошуках чогось новенького неабиякого багато модниць звертають свою увагу на мусульманський одяг. Наприклад, носіння хустки на голові останнім часом стало новим віянням в моді. Завдання, як зав’язати хустку по-мусульманському — хвилює більшість стильних дівчат. Проте, західні дівчата на відміну від східних навряд чи надають таку важливість цього атрибуту одягу. У мусульманок це справжній ритуал, їх навчають з самого раннього дитинства, як зав’язувати хустку по-мусульманському. Для ісламу хіджаб — це вся одяг, що прикриває тіло від голови до ніг, а от для західного світу хіджаб — жіночий традиційний головний убір, а саме, хустку.

 • . 2

  Згідно законам шаріату ісламська жінка зобов’язана носити хустку. Так, у деяких країнах строго-обов’язково носіння хустки: Іран, Афганістан, Саудівська Аравія. Але існують держави, де мусульманки можуть і не носити його. Припустимо, в Азербайджані, Тунісі, Таджикистані заборонено зав’язувати хустку в навчальних закладах, державних установах, а Туреччина і зовсім була першим мусульманським державою, де в 1925 році офіційно заборонили використання хіджабу жінками. Але потім заборона скасували. У Франції в школах та інститутах заборонено одяг, голосно пропагує релігію.

 • . 3

  Боні повинен повністю приховувати волосся, навіть найменші пасма або чубчик повинні бути прибрані в боні. Боні за формою нагадує шапочку. Його також використовують, для того щоб хустку не зісковзували з голови і його можна було міцно і надійно закріпити на голові. Не можна наносити будь-які запахи на тканині. Також забороняється виставляти напоказ свій добробут, мусульманська жінка не має права хвалитися грошима, тому дорогоцінні прикраси (діаманти, алмази, золото) на хустці під забороною. Багато радять поєднувати за кольором боні з хусткою, але це не обов’язково, можна підібрати схожі колірні відтінки. Далі потрібно скласти хіджаб навпіл, утворюючи трикутник, кінці обернути навколо шиї і закріпити ззаду шпилькою, або ж можна заколоти під підборіддям.

 • . 4

  Є ще один цікавий спосіб, як красиво зав’язати хустку на голові по-мусульманському, для якого знадобляться дві хустки. Дівчата можуть вибрати різні яскраві і строкаті кольори за смаком. Перший хустку потрібно обернути навколо голови, акуратно зав’язати на потилиці, а другий — надіти поверх першого хіджабу, обернути навколо особи і заколоти збоку біля вуха. Довгі хустки можна скласти навпіл по довжині, накинути на голову, кінці хіджабу зав’язати ззаду, а потім їх же скрутити у вигляді джгутів, обмотати навколо голови і закріпити декоративними шпильками. Міхр — це альтернатива боні. Міхр — нескользящая тканину прямокутної форми — носять наступним способом: надягають на голову, зібравши волосся під нього, а кінці обмотують навколо голови.

 • . 5

  Обидві стрічки хустки повинні перетинатися в центрі на голові, а щоб приховати кінці, їх ховають під Міхр. Європейським дівчатам набагато легше і простіше придумувати нові способи носіння хустки, ніж у мусульманок, релігія яких не дозволяє фантазувати і експериментувати. Однак палантин або хустку — унікальний аксесуар мусульманської жінки. Хіджаб прикрашає не тільки голову, але і плечі. Кожна жінка будь-якої національності, що носить хустку на голові, знає, що найкращі хіджаби виробляють в Пакистані, Латинській Америці та Індії. Країна виробник залишає ознака своєї культури, будь то колірна гамма, характерний екзотичний малюнок, індивідуальну форму. Палантини можуть бути зроблені з кашеміру, шовку, хутра.

 • . 6

  Загалом, вибір величезний. Сучасні туркені сприяли поширенню моди на носіння тюрбана — це різновид хіджабу. Тюрбан — традиційний атрибут, який так сподобався російським жінкам, особливо під жарким палючим сонцем він стає справжнім порятунком для волосся і для голови в цілому. У Туреччині цей новий тренд настільки збільшив обороти, що в салонах краси з’явилися навіть спеціальні послуги, які красиво зав’язують тюрбан на голові. Зазвичай в подібні салони заходять світські дами, які пильно стежать за своїм зовнішнім виглядом, вони особливу увагу приділяють формі хустки на голові, декоруючи, прикрашаючи, доповнюючи його різними деталями.

 • . 7

  Те, що останнім часом представниці слабкої статі задаються питанням, як пов’язати хустку на голову по-мусульманському, змусило деяких світових дизайнерів випускати спеціальні колекції одягу, щоб їх можна було поєднувати з хіджабом. Знамениті модельєри надихаються східній традиційним одягом, через призму сучасного світу, вони створюють незвичайні нові моделі, грунтуючись на традиційних шатах. Кожен літній сезон несе за собою нову ідею носіння мусульманських хусток. В результаті всі журнали рясніють фотографіями дівчат, що красуються в модно зав’язаних палантинах, хіджабів. Незважаючи на суворі правила корану, мусульманські жінки все ж намагаються хоча б трохи поєднати моду і релігію. Вони додають до хіджабу самі непомітні і прості прикраси.

 • . 8

  Адже за великим рахунком, яких би релігій, вірувань, традицій, законів пані не дотримувалися б, жінка за своєю природою завжди прагне до краси, нововведенню і моді. А прагнуть вони, в основному, заради чоловіків.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :